6
اکتبر

احمدزاده: اگر سال‌ها هم با ژاپن بازی کنیم، شکست نمی‌خوریمکاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی می گوید شکست برابر عمان در جام ملت های آسیا در سال گذشته یک اتفاق بوده و اگر ایران سال ها با عمان و ژاپن بازی کند از آن ها شکست نمی خورد.

محمد احمدزاده، کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در گفت‌وگو با ایسنا درباره اردوی عمان پیش از مسابقات جهانی ورزش‌های ساحلی اظهار کرد:  خدا را شکر شرایط ما خیلی خوب است. بعد از اردوهایی که در تهران و بوشهر برگزار کردیم، شرایط در حال حاضر خیلی خوب است. در اردوی عمان هستیم و یک بازی دوستانه هم برابر تیم ملی این کشور انجام دادیم. اگر بازیکنان از موقعیت‌ها استفاده می‌کردند با نتیجه بهتری این تیم را شکست می‌دادیم.

او ادامه داد: این اردو خیلی به ما مک می‌کند. در این چند روز باقی مانده به مسابقات ورزش‌های ساحلی در قطر می‌توانیم به مرز آمادگی صد درصد روحی و جسمانی برسیم.

احمدزاده در پاسخ به این پرسش که چرا تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا به عمان باخت اما در کشور خودشان آن‌ها را شکست داد؟ بیان کرد: شکست برابر عمان یک اتفاق بود و من مطمئن هستم ما اگر سال‌ها با تیم‌هایی مثل ژاپن و عمان بازی کنیم، حتی یک بار هم نتیجه را واگذار نمی‌کنیم. ما هنوز هم در شوک هستیم که چرا چنین اتفاقی افتاد. شرایط بازی هم همین است و در فوتبال برد و باخت است. ما در آن مسابقات خوب کار نکردیم ولی الان شرایط ما خیلی خوب است. الان من همان تیمی را می‌بینیم که در مسابقات بین قاره‌یی و و در جام جهانی سوم شد. یکی از مشکلاتی که سال قبل داشتیم نبودن اردوی خارجی بود. الان تمام اردوها در شرایط خوبی برگزار می شود. من خیلی امیدوارم که نتیجه خوبی در قطر بگیریم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *