14
ژوئن

ادامه فعالیت ۸ رشته ورزشی معلولان در فدراسیون‌ھای مرتبط


ادامه فعالیت ۸ رشته ورزشی معلولان در فدراسیون‌ھای مرتبط

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از ادامه فعالیت ھشت رشته ورزشی معلولان در فدراسیون‌ھای تخصصی خود خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، علی رغبتی گفت: در جلسه‌ای که امروز (یک‌شنبه ۲۵ خرداد) با حضور مھدی علی‌نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک، محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان و سید شروین اسبقیان رییس فدراسیون معلولین و جانبازان در دفتر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای برگزار شد، بعد از بررسی‌ھای انجام شده و نظر نھایی حاضران در جلسه مقرر شد رشته‌ھای تنیس، تنیس روی میز، تکواندو، قایقرانی، تیروکمان، دوچرخه‌سواری، بدمینتون و سوارکاری ھمچون گذشته در فدراسیون‌ھای ملی مرتبط به فعالیت خود ادامه بدھند.
 
او افزود: این تصمیم کارشناسی و قطعا به نفع رشته‌ھای یادشده خواھد بود، چرا که به لحاظ ماهیت کاری سنخیت بیش‌تری بین آن‌ها وجود دارد و فعالیت این رشته‌ها در تمامی ابعاد، تخصصی‌تر پیش خواھد رفت، ضمن این که در فدراسیون‌ھای جهانی و بین‌المللی نیز روال فعالیت به ھمین شکل است.
 
مدیرکل دفتربرنامه ونظارت ورزش قهرمانی در پایان تاکید کرد که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک براساس برنامه‌ھا و عملکرد این رشته‌ھا، از آن‌ھا حمایت خواھد کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *