12
ژوئن

استفاده از ۸۰ درصد تاسیسات المپیک توکیو امکان پذیر شدالمپیک توکیو می تواند از ۸۰ درصد تاسیسات برای برگزاری بازی ها در تابستان ۲۰۲۱ استفاده کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، مسئولان المپیک توکیو امروز (جمعه) اعلام کردند برای تابستان ۲۰۲۱ می توانند از ۸۰ درصد تاسیسات ورزشی که برای مسابقات تدارک دیده بودند، استفاده کنند. این در حالی است که برای ۲۰ درصد باقی مانده در حال رایزنی هستند. توشیرو موتو پس از نشست کمیته اجرایی بازی ها از این موضوع خبر داد.

امکان استفاده از ۴۲ محل برگزاری بازی ها یکی از اهداف مسئولان برگزاری المپیک توکیو پس از تعویق یک ساله این بازی ها به خاطر بحران کرونا است.

در میان ورزشگاه هایی که به طور قطع می توان در سال ۲۰۲۱ از آن بهره برد نام استادیوم جدید المپیک و سوپر آره‌نا سایتاما دیده می شود اما هنوز وضعیت سالن ماکوهاری مسه مشخص نیست. قرار بود در این مکان رقابت های تکواندو، شمشیربازی و کشتی برگزار شود. این سالن برای سال ۲۰۲۱ رزرو شده است.

همچنین مشخص نیست توکیو بتواند دوباره از فضای تدارک دیده برای ۲۵ هزار ورزشکار استفاده کند. مسئولان برگزاری در حال هماهنگی با مالک تاسیسات هستند.

یکی دیگر از مشکلات اسپانسر ها هستند. برخی از آن ها ممکن است دیگر حمایتی از بازی ها نکنند. متو در این رابطه اظهار کرد: خیلی از اسپانسر ها نتوانستند اطلاعات کافی درباره شرایط را دریافت کنند. آن ها باید حمایت کامل خود را از بازی های ۲۰۲۱ کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *