9
دسامبر

امتناع باشگاه پیکان از پاسخگویی به حواشی!در حالی که سرمربی سابق تیم والیبال پیکان ادعاهای جنجالی را راجع به مدیریت این باشگاه مطرح کرده است،‌ اکبر محمدی از پاسخگویی به این مسائل خودداری کرد.

به گزارش ایسنا، محمد ترکاشوند ستاره سال‌های نه چندان دور والیبال ایران در حالی چهارم آذر از سرمربیگری تیم والیبال پیکان کنار گذاشته شد که این اتفاق با حواشی قابل توجهی همراه بوده است. حواشی که از همان هفته یازدهم در جریان بازی تیم‌های پیکان با سایپا شروع شدند.

حواشی از آنجایی شروع شد که محمد ترکاشوند در جریان بازی با سایپا به صورت غیر منتظره وارد رختکن پیکان شد و مدعی بود که نه استعفا داده و نه قراردادش فسخ شده است. این اظهارات او در حالی بود که طلوع‌کیان به عنوان سرمربی جدید پیکان معرفی و در بازی با سایپا روی نیمکت پیکانی‌ها نشسته بود.

البته حواشی به همینجا ختم نشد،‌ تا جایی که محمد ترکاشوند در آخرین صحبت‌های خود ادعاهای جنجالی را مطرح کرد که مدیرعامل باشگاه پیکان را زیر سوال برد. ترکاشوند در صحبت‌های خود مدعی شده بود که باشگاه پیکان مافیا دارد و حتی در جریان بازی‌های لیگ نیز بازیکنان این تیم در حالی که تست کرونای آن‌ها مثبت بوده مقابل شهداب به میدان رفته‌اند!

خبرنگار ایسنا برای پیگیری ادعاهای محمد ترکاشوند در مورد باشگاه پیکان، با اکبر محمدی مدیرعامل این باشگاه تماس گرفت که او ضمن امتناع از پاسخگویی به این مسائل گفت: “در کمیته انضباطی با محمد ترکاشوند به توافق رسیده‌ایم که دیگر نه او راجع به ما صحبت کند و نه ما درباره او. ترکاشوند پول خود را می‌خواست که به توافق رسیدیم. شما هم به وظیفه خود عمل کرده و پیگیر باشید”

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *