10
دسامبر

امیری: مانند یک سرباز در خدمت پرسپولیس هستم/ درباره تیم ملی کسی از من نظر نخواستهبازیکن پرسپولیس می‌گوید که مانند یک سرباز برای موفقیت این تیم تلاش می‌کند.

به گزارش ایسنا، وحید امیری، بازیکن پرسپولیس پس از پیروزی امشب (سه‌شنبه) این تیم مقابل گل‌گهر در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار کرد: بازی‌ خیلی سختی بود و باتوجه به نتایجی که رقم خورده بود، خیلی تلاش کردیم که سه امتیاز را کسب کنیم. مخصوصا این که تیم حریف بسته بازی می‌کرد و تلاش می‌کردند که جایگاهشان را بهتر بکنند اما خدا را شکر توانستیم ببریم و جایگاهمان را بهبود ببخشیم.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت مالی پرسپولیس به چه صورت است، گفت: من از شما می‌خواهم که این سوال‌ها را از کاپیتان، سرمربی و مدیرعامل تیم بپرسید چون من در جایگاهی نیستم که صحبت کنم. ما با تیم حریف هم کاری ندارم ولی مطمئن باشید که ما خیلی کمتر از تیم‌های حریف پول گرفتیم. ما تلاش می‌کنیم و هم دل هستیم و ان‌شاءالله بتوانیم پرسپولیس را به صدرجدول برسانیم.

بازیکن پرسپولیس درباره گروه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: گروهمان سخت است چون دو تیم دیگر قهرمان هستند و یک تیم هم از عربستان است. البته ما به دنبال گرفتن نتیجه هستیم و می‌خواهیم عضو شایسته‌ای برای ایران باشیم.

این بازیکن ملی‌پوش در پاسخ به این سوال که آیا برای انتخاب سرمربی تیم‌ملی از او نظر خواستند، تصریح کرد: آنقدر کشورمان کارشناس دارد که صحبت کنند. تا حالا کوچک‌ترین نظری از من نخواستند و فکر می‌کنم در کشورمان صاحب‌نظرانی حضور دارند که آن‌ها درباره تیم‌ملی صحبت کنند.

امیری در پایان درباره انتقاداتی که امسال به عملکردش می‌شود، گفت: من نمی‌دانم این انتقادات را کجا شنیدید. من مانند سربازی برای تیمم هستم و می‌خواهم تا جایی که در زمین هستم، در خدمت تیمم باشم. ما هر چه که آقای کالدرون از ما بخواهد در زمین انجام می‌دهیم. بالاخره من در زمان برانکو هم در پست مهاجم بازی می‌کردم. من امسال تلاش می‌کنم که اگر بازی هم نکنم، به عنوان یک حامی برای تیم باشم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *