15
اکتبر

انتقاد درودگر از پخش نشدن مسابقات فوتبال ساحلی از تلویزیونرییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال درباره پخش نشدن بازی‌های تیم ملی فوتبال ساحلی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، صادق درودگر در این باره عنوان کرد: تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در اولین دوره از بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشته شرکت کرد و با نتایج درخشانی که برابر تیم‌های اواکراین، سنگال و پاراگوئه به‌دست آورد، توانست به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها راه پیدا کند.

او در ادامه بیان کرد: متاسفانه این سه بازی که تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان انجام داد پخش تلویزیونی نداشت و پخش نشدن افتخارآفرینی مردان متعصب ساحلی جای تاسف دارد. از صدا و سیما که بزرگ‌ترین رسانه کشور است انتظار داریم به رشته‌های ورزشی از جمله فوتبال اهمیت بیش‌تری دهند. برهمین اساس در خصوص پخش بازی نیمه نهایی که امروز بین تیم‌های ایران و روسیه برگزار می‌شود با مسوولان صدا و سیما صحبت‌های لازم را انجام داده‌ایم که این مسابقه پخش تلویزیونی داشته باشد.

رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال افزود: آن چه مسلم است با تعامل و کمک به همدیگر می‌توانیم پرچم ایران در تمام رشته‌های ورزشی از جمله فوتبال در جهان به مردم و هواداران نشان دهیم. معتقدم مسوولان ورزش، ورزشکاران، مربیان و رسانه‌ها که بزرگ‌ترین آن‌ها صدا و سیما است با هم در یک قایق هستیم.

درودگر در پایان درباره حق پخش تلویزیونی گفت: جلساتی را با مسوولان صدا و سیما دراین باره برگزار کرده‌ایم و با جدیت به دنبال روش‌های قانونی در این زمینه هستیم. بدون تردید موضوع حق پخش را به زودی حل خواهیم کرد. هدف ما این است که در آینده نگوییم حق پخش را خودمان دادیم و زیر فشار فیفا نبود ، بیاییم با یکدیگر همراهی بیش‌تری داشته باشیم، تیم ملی فوتبال ساحلی امروز پرچمدار ورزش کشور در رقابت‌های جهانی است، مثل والیبال، فوتسال و ورزش های دیگری که نماینده جمهوری اسلامی ایران است و امروز شایسته است مورد توجه و دقت صدا و سیما قرار گیرد، چرا باید الکاس و بین اسپرت برای ایرانیان حوزه خلیج فارس پخش زنده کنند ولی در داخل کشور علاقمندان شاهد این‌ افتخارآفرینی‌ها نباشند؟

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *