9
اکتبر

این بود احترامی که فکری از آن دم می‌زد؟عرفان حاج‌بابایی: محمود فکری کارش را در استقلال با یک شعار ساده اما مهم شروع کرد؛ احترام. فکری گفت که همه باید به یکدیگر احترام بگذارند و خط قرمزش را این مسئله مهم تعیین کرد. خط قرمز فکری اما خیلی زود و در همان اولین جلسه تمرین استقلال زیر پا گذاشته شد. جایی که یک لیدر همیشه در صحنه، در لایوی اینستاگرامی به سرمربی سابق استقلال یعنی فرهاد مجیدی، فحاشی کرد.

از هر انسانی خوشمان بیاید یا نه، قطعا با فحاشی و توهین به او به هیچ عنوان موافق نیستیم و حکایت فرهاد هم همین است. خیلی ها ممکن است از سبک کار و شخصیت او خوششان نیاید اما هیچکس حق ندارد به این راحتی زبان به فحاشی بگشاید و هیچ خطری هم او را تهدید نکند.

مجیدی هر کاری که در استقلال نکرد، حداقل دست عده ای لیدر را از اطراف تیم کوتاه کرد و تیمش را در آرامش هدایت کرد. حالا انگار با کنار رفتن او، یک بار دیگر این اشخاص که خط و ربط چندان مشخصی هم ندارند به نزدیکی های استقلال برگشته اند و در اولین گام برای تسویه حساب، شروع به فحاشی به او کرده اند.

این اتفاق قطعا آزمونی بزرگ برای محمود فکری است. کسی که با کلید واژه احترام کارش را در استقلال شروع کرده، حالا باید در مقابل این بی احترامی آشکار بایستد و ضمن اعلام برائت از چنین اتفاق زشتی، پای این افراد فحاش و لمپن را از تیمش قطع کند.

بیشتر بخوانید: استقلالی ها در تونل معروف آزادی/عکس

254 251

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *