14
دسامبر

برای حضور در المپیک با تمام وجود تلاش می‌کنمایسنا/لرستان بانوی وزنه‌بردار لرستانی که نخستین مدال بین‌المللی بانوان این رشته را کسب کرده می‌گوید: برای حضور در المپیک با تمام وجود تلاش می‌کنم.

سیده الهام حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بلافاصله پس از پایان مسابقات جام نعیم سلیمان اوغلو ترکیه تمریناتم را در تهران ازسر گرفتم تا آمادگی‌ام حفظ شود.

وی که مقام سوم دسته ۷۶ کیلوگرم این تورنمت که گزینشی المپیک است را کسب کرد، خاطرنشان کرد: تا حالا در سه رقابت گزینشی المپیک شرکت کرده‌ام و باید در سه تورنمنت دیگر حضور یابم و امتیاز چهار مسابقه از این تعداد محاسبه می‌شود.

حسینی با بیان اینکه در مجموع امتیازهای خوبی کسب کرده‌ام، اضافه کرد: تورنمنتی در قطر، غرب آسیا و آسیایی قزاقستان را درپیش دارم.

این وزنه‌بردار لرستانی با بیان اینکه اوایل دی ماه باید در تورنمنت قطر شرکت کند، افزود: روند رو به رشدی داشته‌ام و اگر همین‌طور ادامه بدهم خیلی خوب می‌شود.

وی در پاسخ به پرسشی که چقدر شانس حضور در المپیک را دارد، گفت: کسب سهمیه کار آسانی نیست اما با تمام وجودم تلاشم می‌کنم که در توکیو حاضر باشم.

به گزارش ایسنا، حسینی با رکوردهای ۸۸ کیلوگرم در یک‌ضرب، ۱۱۰ کیلوگرم دوضرب و ۱۹۸ کیلوگرم مجموع به عنوان سومی جام نعیم سلیمان اوغلو که گزینشی المپیک بود، دست یافت.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *