27
جولای

برتری یک گله استقلال مقابل پارس جنوبی در نیمه اولمصاف پارس جنوبی جم و استقلال در نیمه اول با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در جریان بازی معوقه هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم پارس جنوبی جم و استقلال به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید.

این بازی را که قضاوتش را پیام حیدری بر عهده داشت، با حملات استقلال شروع شد و ضربه کاشته علی کریمی در دقیقه ۲ در داخل محوطه جریمه پارس جنوبی، موقعیتی خطرناک برای استقلال به ارمغان آورد که ضربه کرنر نتیجه این فرصت بود و بعد از این موقعیت، میلاد زکی پور با یک شوت، دیاباته را صاحب یک موقعیت کرد که داور اعلام آفساید کرد.

در ادامه حملاتی از سوی هر دو تیم طرح ریزی شد اما فرصت‌های نصفه و نیمه دوم دو تیم راه به جایی نبرد تا بازی با تساوی بدون گل جلو برود.

 دقیقه ۱۹، استقلال روی ضربه ارسالی وریا عفوری از سمت راست محوطه جریمه، صاحب یک موقعیت شد که ضربه سر رضاوند از  بالای دروازه پارس جنوبی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵ استقلال به اولین گل خود در این بازی رسید. کار تیمی آبی‌پوشان پایتخت در میانه میدان که با حرکت فرشید اسماعیلی شروع شد، با پاس گل شیخ دیاباته همراه بود تا ضربه نهایی علی کریمی، استقلال را یک بر صفر از پارس جنوبی پیش بیندازد.

تا قبل از توقف سه دقیقه بازی در دقیقه ۳۰، توپ و میدان در اختیار استقلال بود و آبی پوشان در میانه میدان بازی را مدیریت کردند و موفق شدند از گل زده خود محافظت کنند. در ادامه بازیکنان استقلال بازهم سعی داشتند روی دروازه حریف موقعیت‌هایی ایجاد کنند که فرصت های نصفه و نیمه شاگردان مجیدی نتوانست نتیجه‌ای به همراه داشته باشد.

در پایان تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه راه به جایی نبرد تا این بازی در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی به پایان برسد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، عارف غلامی، وریا غفوری، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، شیخ دیاباته و ارسلان مطهری.

ترکیب پارس جنوبی جم: محسن فروزان،  فریبرز گرامی، علی عبدالله‌زاده، بابک حاتمی، میلاد خدایی‌اصل، محمود شفیعی، پوریا آریاکیا، محمد ابراهیمی، آدام همتی، ایمان باصفا و محمدامین منوچهری.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *