30
آگوست

بگوویچ: بازیکنانم اعتقاد به پنالتی داشتند/ در جلسه با ویلموتس حضور ندارمسرمربی تیم فوتبال گل‌گهر می‌گوید بازیکنان تیمش برابر سایپا به داور به خاطر اعلام نکردن ضربه پنالتی به سودشان اعتراض داشتند اما خودش تا ندیدن صحنه‌های داوری، اظهار نظری درباره داور نمی‌کند.

به گزارش ایسنا، وینگو بگوویچ، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بعد از تساوی تیمش برابر سایپا، در نشست خبری اظهار کرد: در ابتدا به همه بازیکنانم تبریک می‌گویم چون بازی خیلی خوبی انجام دادند. بیشتر بازی در اختیار تیم ما بود. در انتهای بازی سایپا دقایقی ما را تحت فشار قرار داد ولی موقعیت صد در صد ایجاد نکرد. به هر دو تیم تبریک می‌گویم. بازی خوب و جوانمردانه‌ای را شاهد بودیم. 

او ادامه داد: من هیچ موقع از داور شکایتی ندارم. باید فیلم بازی را ببینیم چون بازیکنان خیلی اعتراض داشتند و می‌گفتند باید داور حداقل یک پنالتی به سود ما اعلام می‌کرد. تا زمانی که فیلم بازی را نبینم و در مورد پنالتی مطمئن نشوم نمی‌توانم نظری درباره داور بدهم. 

بگوویچ درباره بازی تیمش رو زمین و پاس‌های کوتاه توضیح داد: سبک بازی تیم‌های من این است که بازی را روی زمین و با پاسکاری‌های کوتاه پیش ببریم. به خاطر همین بود که کنترل بازی را در اختیار داشتیم. شاید به محوطه جریمه خیلی نفوذ نکردیم اما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. قطعا باید در خط حمله مطمئن‌تر کار کنیم تا به گل هم برسیم. 

او درباره شرایط زمین هم اظهار کرد: کیفیت زمین واقعا خیلی بد بود. نه فقط برای تیم ما بلکه برای هر دو تیم شرایط بد بود. 

سرمربی گل‌گهر درباره پیمان رنجبری هم بیان کرد: او در ابتدای اردوی آماده‌سازی خیلی خوب بود اما متاسفانه در اردوی تیم ملی آسیب دید و یک ماه نتوانست تمرین کند. او کم‌کم آماده و همان پیمان رنجبری سابق می‌شود. امیدورام هرچه سریع‌تر به جمع ما برگردد. 

بگوییچ در پاسخ به این پرسش که آیا فردا(شنبه) در جلسه ویلموتس با سرمربیان لیگ برتری حضور دارد یا خیر، گفت: متاسفانه امشب به سمت کرواسی پرواز دارم و دستیارم در جلسه حضور پیدا می‌کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *