6
جولای

تثبیت صدرنشینی مس رفسنجان با پیروزی مقابل رایکا/ داربی الگیلانو برنده نداشت



مس رفسنجان با پیروزی مقابل رایکا جایگاهش در صدر جدول را محکم‌تر کرد.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و هشتم لیگ دسته یک امروز (دوشنبه) آغاز شد که پنج دیدار از هشت دیدار آن به پایان رسید. در مهم‌ترین دیدار مس رفسنجان به مصاف رایکای بابل رفت که با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید و با ۵۷ امتیاز جایگاهش در صدر جدول را محکم‌تر کرد. رایکا هم با ۲۷ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند. در این دیدار حمید گلزاری (دو بار) و محمدرضا پورمحمد برای مس گل‌زنی کردند.

در دیگر دیدار به پایان رسیده این هفته،فجر سپاسی میزبان خوشه طلایی ساوه بود که به تساوی یک، یک رسیدند. با این نتیجه فجر با ۳۸ امتیاز در رده نهم باقی ماند و خوشه طلایی با ۴۹ امتیاز موقتا به رده دوم صعود کرد ولی پس از پیروزی آلومینیوم اراک مقابل قشقایی و مس کرمان مقابل بادران این رتبه را از دست داد و به رده چهارم سقوط کرد.

آلومینیوم اراک با نتیجه ۲ بر صفر قشقایی را شکست داد. در این دیدار سعید خردمند هر دو گل شاگردان خطیبی را به ثمر رساند. با این نتیجه آلومینیوم ۵۱ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت و قشقایی هم با ۳۲ امتیاز در رده یازدهم جای گرفت.

مس کرمان با پیروزی خارج از خانه ۲ بر یک مقابل بادران ۵۰ امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت. در این دیدار میثم تهی‌دست و یاسر فیضی گل‌های مس را به ثمر رساندند و محمد رحمتی تک گل بادران را زد.

دیگر دیدار برگزار شده هم، داربی الگیلانو بود که با تساوی یک، یک به پایان رسید. در این دیدار محمدعلی اکبرخواه برای ملوان و بابک عبدالله‌زاده برای سپیدرود گل‌زنی کردند. با این نتیجه ملوان با ۲۸ امتیاز در رده پانزدهم و سپیدرود با ۲۷ امتیاز در رده هفدهم قرار گرفتند.
انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *