8
مه

تست کرونای بازیکن اتلتیکومادرید مثبت اعلام شدرنان لودی به کووید ۱۹ مبتلا شده است و حداقل تا ۱۰ روز آینده نمی تواند اتلتیکومادرید را همراهی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، مدافع اتلتیکو مادرید تست کرونایش مثبت اعلام شد. بر اساس مشاهدات نزدیکان بازیکن برزیلی، لودی از اوایل مارس علائم کووید ۱۹ را داشته است. مدافع اتلتیکو این موضوع را به باشگاه اعلام کرد. 

این در حالی بود که او تا چهارشنبه تست نداده بود. اکنون مدافع برزیلی علائم ندارد اما تست کرونایش مثبت بود. او باید تا ۱۰ روز در قرنطینه بماند تا دوباره تست دهد و بتواند در تمرینات حاضر شود. زمانی که دوران قرنطینه به پایان برسد این بازیکن می تواند تست دیگری بدهد.

لودی ۲۲ ساله یکی از بازیکنان برجسته اتلتیکو در این فصل بود. او به عنوان بهترین بازیکن دیدار رفت برابر لیورپول در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد.  

بازیکن برزیلی تنها چند روز پس از اعلام قرنطینه سراسری در اسپانیا علائمش آشکار شد. او تصور می کرد سرما خوردگی دارد. چند روز بعد نفس تنگی پیدا کرد و این موضوع را به باشگاه اطلاع داد. یک پزشک به خانه بازیکن برزیلی رفت تا وضعیتش را بررسی کند. لودی تا چند روز بعد هم این علائم را داشت.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *