2
دسامبر

تندروان: دریافت‌کننده‌های پیام آرزوی هر تیمی هستندایسنا/خراسان رضوی سرمربی تیم شهرداری ارومیه گفت: شهرداری ارومیه در پست مدنظرش ستاره ندارد که این می‌تواند تیم را اذیت کند.

محمدرضا تندروان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پیروزی تیمش مقابل پیام مشهد در چارچوب هفته دهم لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در نهایت این بازی سخت را با پیروزی پشت‌سر گذاشتیم. چند بازیکن اصلی شهرداری مصدوم بوده و در این بازی حضور نداشتند. جایگزینان با تمام وجود جنگیدند و بازی را در آوردند. به مردم ارومیه بابت این پیروزی تبریک می‌گویم، زیرا چند هفته صبورانه پای تیم ایستادند. امیدوارم در پایان بتوانیم پاسخ خوبی به محبت مردم ارومیه بدهیم.

تندروران تصریح کرد: در دریافت تحت فشار بودیم، اما توانستیم با تدبیر کادرفنی و تلاش بازیکنان‌ پیروز شویم.

وی در خصوص عملکرد داوری خاطرنشان کرد: داوران خط به قدری اشتباه کردند که بازیکنانم انتظار داشتند توپ‌هایی که یک متر هم درون زمین خوابیده، داور اوت بگیرد! در مجموع داوری در شهری مثل مشهد خیلی سخت است، به خصوص وقتی خط نگه‌داران به داور کمک نمی‌کنند.

سرمربی شهرداری ارومیه ادامه داد: با تدبیر این بازی را با پیروزی پشت‌سر گذاشتیم. در دریافت مشکل داشتیم و بازیکن جایگزین هم نداشتیم. توانستیم با ۲۳ دفاع و ۲۵ دفاع تاچ و ۶۰ درصد حمله برگشتی پیام را شکست دهیم. کاری که در والیبال دنیا به ندرت رخ می‌دهد. پیام شرایطش خیلی خوب بود. آنها دو دریافت‌کننده خیلی خوب دارند که داشتن هریک آنها آرزوی هر تیمی است. پیام تیم کاملی است و پیروزی ارزشمندی در مشهد کسب کرده‌ایم.

تندروان در خصوص توقعات بالایی که از تیمش وجود دارد، عنوان کرد: ستاره‌های تیم ما را نشان دهید؟ ستاره‌های تیمم فرهاد قائمی و مهدی کریمی هستند که مصدوم شده‌اند. باید در پست مدنظر ستاره داشته باشیم. وقتی در پست مدنظرمان بازیکن نداریم، تیم حریف با سرویس، اذیت‌مان می‌کند. درآوردن بازی با یک تیم پرستاره ناقص، هنر می‌خواهد. شاید به اندازه تیم‌های دیگر خرج کرده‌ باشیم.

وی در مورد تعطیلی لیگ برتر تصریح کرد: تعطیلی لیگ به ضرر تمام تیم‌ها خواهدبود، اما اولویت همه ما، تیم ملی است و به آن کمک خواهیم کرد. امیدوارم تیم ملی موفق باشد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *