26
آوریل

تهرانی‌ها مخالف ادامه مسابقات لیگ فوتبال با حضور تماشاگر هستندشهرداری تهران اعلام کرد که نتایج موج چهارم نظرسنجی دنشان می‌دهد، اکثر تهرانی‌ها مخالف ادامه مسابقات لیگ فوتبال با حضور تماشاگر هستند.

به گزارش ایسنا، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران اعلام کرد: نتایج موج چهارم نظرسنجی دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و ایسپا نشان می دهد اکثریت مردم تهران مخالف ادامه مسابقات لیگ فوتبال با حضور تماشاگرند. این نظرسنجی با نمونه ۱۰۴۲ نفر و در تاریخ ۲ تا ۴ اردیبهشت به صورت تلفنی در سطح شهر تهران انجام شده و نظر مردم تهران را درباره شروع عادی فعالیت­ها پرسیده است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی «ادامه ندادن مسابقات» با ۴۴ درصد و «ادامه بازی­ها بدون تماشاگر» با ۳۱ درصد انتخاب­های اول و دوم شهروندان تهرانی در مورد مسابقات فوتبال است.تنها ۲ درصد شهروندان موافق ادامه لیگ با حضور تماشاگرند. ۲۳ درصد شهروندان هم در این مورد نظری نداشته­‌اند. در میان مردان، ۴۶ درصد موافق پایان لیگ و ۳۳ درصد خواهان ادامه آن بدون تماشاگرند. در میان جوانان ادامه مسابقات موافقان بیشتری دارد به نحویکه در بین مردان زیر ۳۰ سال، ۴۰ درصد موافق پایان لیگ و ۳۷ درصد موافق ادامه آن بدون تماشاگرند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *