4
دسامبر

جلالی: از زیر بار مسئولیت شانه خالی نمی کنمایسنا/کرمان سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: هیچ وقت نخواسته ام از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنم چرا که خودم را در قبال نتایج تیم مسئول می دانم اما بسیاری از مشکلاتی که داشته ایم از اشتباهات فردی بوده است.

مجید جلالی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی گل گهر سیرجان با نفت مسجد سلیمان از سری مسابقات لیگ برتر کشور با تاکید بر اشتباهات فردی بازیکنان به عنوان مشکل اصلی تیم گل گهر، افزود: مشکلی که در حال حاضر تیم گل گهر گرفتار آن است مشکل بزرگی است که هرگز نمی خواهم به خاطرش بهانه تراشی کنم اما برای رفع مشکل همه با جان و دل تلاش می کنیم و کمر این مشکل را خواهیم شکست‌.

وی ادامه داد: درست است که تا کنون در امتیازگیری توفیقی نداشته ایم اما در بخش هایی که می تواند پیش نیاز امتیازگیری در آینده ای نزدیک باشد، پیشرفت خوبی داشته ایم.

جلالی اظهار کرد: حفظ تیم گل گهر در لیگ برتر مسئوایت مشترک بنده، بازیکنان، کادر فنی، باشگاه و حتی هواداران، رسانه های محلی و تمامی کسانی است که دلسوز تیم هستند. امیدوارم دست در دست هم دهیم و به این مهم دست یابیم.

سرمربی گل گهر سیرجان گفت: در این ۴۰ سال هر کجا که بوده ام سعی کردم طوری کار کنم که پس از رفتن بتوانم از عملکردم دفاع کنم؛ پس مسلما طوری تلاش خواهم کرد که آبروی کاری ۴۰ ساله خودم را در این یکسال از دست ندهم.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال گل گهر سیرجان فردا ساعت ۱۶ از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به مصاف نیم نفت مسجد سلیمان می رود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *