7
مارس

جلسه سران فدراسیون ایران، قطر و عراق برای انتخابی جام جهانی و لیگ قهرمانانفدراسیون های ایران، قطر و عراق به توصیه کنفدراسیون فوتبال آسیا تشکیل جلسه دادند تا درباره لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی صحبت کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از العرب، روز گذشته نمایندگان سه فدراسیون فوتبال قطر، ایران و عراق به درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا در هتل شیراتون در قطر جلسه ای را برگزار کردند.

AFC از این سه فدراسیون خواست تا در این جلسه به جمع بندی نهایی درباره وضعیت لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت ها آسیا 2023 برسند و تاریخ خود را برای زمان تعویق این بازی ها اعلام کنند.

در این جلسه علاوه بر مسئولان فدراسیون فوتبال قطر، ایران و عراق نماینده های کنفدراسیون فوتبال آسیا هم شرکت داشتند و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند.

قرار است که امروز هم در دبی جلسه ای مشترک با سران فدراسیون ها عربستان، امارات و ازبکستان با حضور نماینده گان AFC برگزار شود تا آنها هم نظرات خود را ارائه دهند.

شیوع ویروس کرونا در قاره آسیا باعث شد تا هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا و همچنین انتخابی جام جهانی 2022 به تعویق افتد. کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از این جلسات تاریخ جدید برگزاری بازی ها را  اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام
 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *