31
دسامبر

حدادی‌فر: مستحق این جایگاه نیستیم/ پرسپولیس به بزرگی‌اش ادامه می‌دهدکاپیتان ذوب‌آهن می‌گوید تیمش در آینده بهتر کار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، قاسم حدادی پس از تساوی ذوب‌آهن و پرسپولیس اظهار کرد: مستحق این جایگاه نیستیم و امیدوارم برای هفته‌های آینده بتوانیم امتیاز بگیریم و تیم خوبی داشته باشیم.

او در رابطه با این‌که ابتدا این بازی به تعویق افتاده بود، گفت: من تجربه کرده بودم و می‌دانیم یک تیم چه سختی می‌کشد تا به فینال آسیا برسد. اگر از امیری و پهلوان بپرسید می‌گویند بزرگ‌ترین حسرت آن‌ها نبودن در فینال آسیا است. تیم ما درگیر کرونا بود اما آن‌ها قبول نکردند تا به تهران آمدیم. گلایه من از پرسپولیسی‌ها این بود که چرا این‌کار ها می‌کنند و به خودشان ضربه می‌زنند.

کاپیتان ذوب‌آهن اضافه کرد: مگر ما چه تخلفی انجام دادیم که می‌گفتند باید بازی ‌۳ بر هیچ شود. وقتی ایفمارک آمده و تست گرفته، دیگر ما چه کار باید انجام دهیم. من نیاز ندارم صداقت خودم را ثابت کنم و مردم بهترین قاضی هستند اما فشار زیادی در این چند وقت به من وارد شد. در هر صورت باید بگویم درست است پرسپولیس شکست خورد اما هیچ چیز از ارزش‌های آن‌ها کم نمی‌شود و پرسپولیسی‌ها قهرمان هستند. پرسپولیس تیم بزرگی است و امیدوارم به بزرگی‌اش ادامه دهد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *