24
آگوست

حسینی: نباید به رنکینگ اول آسیا بودن راضی باشیمدروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران می‌گوید برای حفظ کیفیت این تیم باید اردوهای بین‌المللی برگزار شود.

به گزارش ایسنا، پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اظهار کرد: هر ساله این مراسم برگزار می‌شود و من سال قبل در مراسم نبودم. مطمئنا سال آینده هم در این مراسم حضور ندارم چون در آلانیا اسپور بازی می‌کنم. سال قبل در تیم شهریار ساری بازی کردم و به همین خاطر الان در مراسم حضور دارم. این مسائل باعث می‌شود لیگ ما پررنگ‌تر بشود.

او درباره شرایط فوتبال ساحلی هم بیان کرد: در حال حاضر شرایط تیم ملی ما خیلی خوب است و برای المپیک ورزش‌های ساحلی و جام بین قاره‌ای امارات آماده می‌شویم. یک تورنمنت هم با تیم آلانیا اسپور در پیش‌رو دارم.

حسینی درباره رقیبان آسیایی تیم ملی هم بیان کرد: نباید به رنکینگ اول آسیا بودن راضی باشیم. همه تیم‌ها در حال کار کردن هستند. اگر به رتبه‌مان دلخوش باشیم کشورهای دیگر از ما رد می‌شوند. امسال هم در بازی‌های آسیایی با خیال راحت گفتیم قهرمان آسیا هستیم و نه اردو می‌خواهیم و نه تمرین. خیلی از اردوهای ما لغو شد. شکست در این مسابقات درس خوبی برای ما بود. ما نیاز به اردوهای بین‌المللی داریم تا کیفیت ما حفظ شویم. مسلما فدراسیون برنامه‌های خوبی برای ما دارد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *