19
دسامبر

خداوکیلی بازی پرسپولیس مسخره بود/ بازی تیم کالدرون برای تخمه فروش‌ها خوب است نه هوادارپیشکسوت پرسپولیس می‌گوید این تیم بازی‌های خوب و هوادارپسندی انجام نمی‌دهد و نسبت به تیم برانکو بسیار ضعیف‌تر است.

جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی جم که با برتری یک بر صفر شاگردان کالدرون به پایان رسید، گفت: خداوکیلی خیلی بازی مسخره‌ای بود. بازی هیچ چیزی نداشت. پرسپولیس و پارس جنوبی فوتبال بازی نکردند. فقط آمده بودند خودشان را سرگرم کنند. فوتبال زیبایی ندیدم و گل پرسپولیس هم شانسی بود.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه امکان دارد پیشکسوتان، هواداران و بازیکنان پرسپولیس علیه او موضع بگیرند تاکید کرد: من واقعیت را می‌گویم. دلیل ندارد الکی تعریف کنم. پرسپولیس کالدرون و برانکو خیلی با هم فرق دارند. فکر می‌کنم این تیم باید تغییر رویه بدهد و در سیستم و شکل بازی تغییراتی ایجاد شود. باید به سطح تیم برانکو برسد.

وی درباره مشکل پرسپولیس نیز گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس بی‌انگیزه است. شاید هم تغییرات در تیم زیاد است. برانکو کمتر در تیمش تغییری می‌داد. الان سیستم بازی را بر مبنای بازیکنان می‌چینند و وقتی بازیکنان وارد زمین می‌شوند، سردرگم هستند.

شاه‌محمدی در واکنش به این که مهدی ترابی تبدیل به یک بازیکن کلیدی و محوری در این تیم شده است، خاطرنشان کرد: مهدی ترابی خیلی خوب بازی می کند. به نظرم اگر پرسپولیس تیم‌هایی مانند پارس جنوبی و شاهین بوشهر را هم نبرد، مقابل تیم‌های مدعی به مشکل می‌خورد. به عنوان طرفدار پرسپولیس واقعا از بازی تیم راضی نیستم. از شکل بازی رضایت ندارم. اگر ببازیم هم دوست دارم بازی خوبی انجام دهیم.

وی یادآور شد: دیشب بازی رئال و بارسلونا را تماشا کردم. بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در مقایسه با ال‌کلاسیکو مانند تیله‌بازی است.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که راهکار حل مشکل پرسپولیس چیست، اظهار کرد: این تیم نیاز به خرید بازیکن دارد. خط حمله و هافبک باید تقویت شود. پرسپولیس هافبک رونده ندارد. نوراللهی فقط برخی مواقع وارد محوطه جریمه می شود. موقع حمله خیلی کم تعداد هستیم.

شاه محمدی یادآور شد: من این سبک از بازی را دوست ندارم. دوست دارم پرسپولیس هجومی بازی کند. در این بازی چند موقعیت ایجاد شد که پرسپولیس یکی را گل زد.

وی در واکنش به اینکه گلزنی از معدود موقعیت‌های موجود یک برتری محسوب می‌شود گفت: ولی تماشاگر این نوع بازی را نمی‌پسندد. در بازی ال کلاسیکو چندین موقعیت گل ایجاد شد و گل نشد اما همه از بازی راضی بودند. کسی که وقتش را برای فوتبال می‌گذارد باید لذت ببرد. در این بازی فقط ۵ کیلو تخمه شکستیم. بازی تیم کالدرون برای تخمه فروش‌ها خوب است نه هواداری که دنبال بازی زیبا است.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *