20
دسامبر

خطیر: عده‌ای کریمی و غفوری را ابزار قرار داده‌اندبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، خطیر، معاون سابق باشگاه استقلال درباره وضعیت این روزهای سرمربی ایتالیایی استقلال گفت: تحریم بهانه مناسبی برای ندادن حقوق استراماچونی نبود. هیچ بند فسخی در قرارداد سرمربی ایتالیایی وجود ندارد. تمام این مسائل فرافکنی و تشویق اذهان عمومی است

او گفت: ناعادلانه است اگر بگوییم استراماچونی به خاطر پول ایران را ترک کرد. البته مدیران استقلال این کوتاهی را به صورت ناآگاهانه انجام داده اند. در مقایسه با دستمزد ویلموتس، استراماچونی با مبلغی مناسب و زیر یک میلیون یورو به ایران آمد. تصمیمی برای برگشت به استقلال ندارم، چون شرایط عوض نشده است.

وی افزود: علیرغم تماس وزارت ورزش و فتحی، تنها کمک من، تماس با پاستورلا، وکیل استراماچونی بود. پیش از این تماس‌ها برای تماشای دیدار اینتر و بارسا به ایتالیا رفته بودم. علی کریمی مثل برادر کوچک من است و حرف‌هایی که علیه من زده را به او یاد داده‌اند. عده‌ای در استقلال امثال وریا غفوری و علی کریمی را ابزار قرار داده‌اند.

او در پایان گفت: امیرحسین صادقی گفته بچه کفاش بوده و از شکایت نمی‌ترسد. به او می‌گویم از خدا که می‌ترسی؟ قسم می‌خورم آخرین تماسی که با استراماچونی داشتم ۶ ماه پیش بود که استعفا دادم. استراماچونی بابت یک پروژه به استقلال آمد و آن قهرمانی آسیا بود. امیدوارم مدیران استقلال بتوانند با استراماچونی همان قرارداد ۲ ساله که فسخ شده را احیا کنند.

256 43

برچسب‌ها:, , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *