6
فوریه

دلسوختگان اهل بیت(ع) نماینده استان قم در لیگ دسته دوم فوتسال کشورایسنا/قم با سقوط تیم هیئت فوتبال به لیگ دسته دوم فوتسال مسئولان تیم دسته دومی دلسوختگان اهل بیت تصمیم گرفتند که با فروش امتیاز تیم خود، به عنوان حامی مالی با تیم هیئت فوتبال در لیگ دسته دوم فوتسال کشور شرکت کنند.

حسین آتش پنجه در گفت وگو با ایسنا عنوان کرد: تیم هیئت فوتبال به حال خود واگذار شده بود و ما با مذاکراتی که داشتیم حامی مالی را متقاعد کردیم که بتوانیم با کمک به یکدیگر تیم لیگ دسته دومی استان قم را حفظ کنیم و با تلاش آن را به لیگ یک برسانیم.

وی افزود: شاکله اصلی تیم را بازیکنان سال گذشته دلسوختگان تشکیل می‌دهند و بازیکنان مستعد و موفق لیگ برتر استان قم نیز در این تیم حضور خواهند داشت.

مدیر عامل تیم دلسوختگان اهل بیت ادامه داد: طبق توافق صورت گرفته با هیئت فوتبال استان قم تا زمانی که توانایی تیم داری داخل استان قم را داشته باشیم می توانیم تا امتیاز تیم را در اختیار داشته باشیم، در صورت صعود به لیگ دسته یک امتیاز تیم به صورت نصف به نصف شراکتی می باشد و در صورت سقوط نیز باید امتیاز یک تیم لیگ دسته دومی را خریداری مرده و به هیئت فوتبال استان قم تحویل بدهیم.

آتش پنجه ضمن ابراز امیدواری برای صعود به لیگ دسته اول گفت: باید قدردان تلاش‌های مجمع دلسوختگان اهل بیت(ع) برای حمایت از این تیم باشیم چرا که در این وضعیت اقتصادی کمتر کسی به عنوان اسپانسر وارد دنیای فوتسال می‌شود، همچنین امیدواریم که با تلاش بازیکنانمان بتوانیم به لیگ دسته اول کشور صعود کنیم و پاسخ این زحمات را به بهترین صورت بدهیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *