12
اکتبر

دلیل مانچینی برای پیروز نشدن ایتالیا برابر لهستان چه بود؟سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا کیفیت زمین را عامل برنده نشدن تیمش در بازی برابر لهستان دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال ایتالیا در ادامه دیدارهای خود در لیگ ملت‌های اروپا برابر لهستان به تساوی بدون گل رسید و روند شکست ناپذیری تیم روبرتو مانچینی در بازی‌های اخیر این تیم ادامه یافت.

 روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا بعد از این دیدار گفت: متأسفانه، ما از موقعیت‌های متعدد استفاده نکردیم؛ به‌خصوص در نیمه اول. فکر می‌کنم ما به خاطر وضعیت وحشتناک زمین بازی بود که نتوانستیم بازی همیشگی خود را ارائه کنیم. جدا از نتیجه که مثبت نیست، عملکرد ما خوب بود. ما توانستیم با توجه به شرایط موجود فوتبال خوبی بازی کنیم و و موقعیت‌های گل زیادی داشتیم اما زمین بازی در وضعیت وحشتناکی قرار داشت. این برای بازیکنان بد است، زیرا توپ در چنین زمینی رفتار غیرقابل پیش‌بینی دارد.

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش نیز گفت: تیم تا آخر حمله کرد، ما موقعیت‌هایی داشتیم که اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم دروازه حریف را باز کنیم. همه تلاش خود را کردیم اما این اتفاق افتاد. تنها در وقت استراحت، حداقل باید ۱ یا ۲ گل می‌زدیم. با این حال این تساوی نیز شرایط بدی برای ما ایجاد نمی‌کند. 

آتزوری در بازی بعدی خود در لیگ ملت‌های اروپا باید برابر هلند قرار گیرد که به تازگی فرانک دی بوئر را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده است و در ادامه در دیداری آسان برابر استونی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *