11
آوریل

رئال مادرید اردوی پیش فصل نخواهد داشتبا لغو جام بین المللی قهرمانان و فراگیری ویروس کرونا در جهان رئال مادرید اردوی پیش فصل نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید همچنان به دلیل بحران کرونا از لحاظ اقتصادی در حال ضرر کردن است. نامشخص بودن زمان از سرگیری رقابت های باقی مانده این فصل و کاهش دستمزد تیم از مشکلات سفیدپوشان بود که نداشتن پیش فصل هم به آن اضافه شد. شیوع گسترده کووید ۱۹ در آمریکا موجب شد جام بین المللی قهرمانان لغو شود. در این تورنمنت قرار بود مادرید هم حضور داشته باشد و این تیم می توانست درآمد قابل توجهی کسب کند. لغو این تورنمنت موجب شد یکی از مهمترین رقابت های دوستانه تابستان یعنی ال کلاسیکو برگزار نشود. در مجموع باشگاه مادرید از برگزار نشدن این رقابت ها ۱۵ میلیون یورو ضرر کرد.

این موضوع ضربه کوچکی نبود. علاوه بر جذابیت های ورزشی، رئال از تقابل با تیم هایی همچون بارسلونا، اتلتیکو مادرید، بایرن مونیخ، منچستریونایتد، منچسترسیتی و پاری سن ژرمن می توانست پول قابل توجهی به دست آورد. سفیدپوشان سال گذشته از سه بازی دوستانه در آمریکا ۱۲ میلیون یورو کسب کردند.

بازی نکردن مقابل بارسا در آمریکا از لحاظ تبلیغات هم به مادرید ضربه زد. سفیدپوشان از طریق تبلیغات درآمدزایی بالایی دارند.  این باشگاه در فصل ۱۹-۲۰۱۸ توانست ۲۸۸ میلیون یورو به دست آورد. برای این فصل پیش‌بینی می شد این رقم به ۳۶۳ میلیون یورو برسد اما بحران کرونا این اجازه را نداد. با توجه به این که زمان برگزاری دیدار های باقی مانده لالیگا مشخص نیست و این بازی ها مهمتر از پیش فصل است به احتمال فراوان مادرید یک پیش فصل کوتاه در والدبباس، کمپ تمرینی‌اش داشته باشد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *