7
نوامبر

رضایی: تنها برای قهرمانی در کشتی جهانی ناشنوایان شرکت خواهیم کردرییس انجمن کشتی ناشنوایان از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی ناشنوایان در ماه آینده خبر داد و گفت: تلاش بر این است که تیم قوی و خوبی را در تمام رده‌های سنی کشتی آزاد و فرنگی برای مسابقات جهانی آماده کنیم.

علیرضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان برای شرکت در مسابقات جهانی اظهار کرد: مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان خرداد سال آینده در ترکیه برگزار می شود که برای اعزام تیم قوی و خوب به این مسابقات تصمیم داریم ماه آینده اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی را برگزار کنیم تا شرایط تیم کشتی ناشنوایان را در تمام رده‌های سنی مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی گفت: بعد از شناسایی کشتی‌گیران برتر از دل مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دو اردو تا پایان سال برای تیم ملی کشتی ناشنوایان در تمام رده‌های سنی برگزار خواهیم کرد که البته این اردوها در سال آینده تا زمان اعزام تیم به مسابقات جهانی ادامه خواهد داشت.

رییس انجمن کشتی ناشنوایان خاطرنشان کرد: با توجه به این که کشتی ناشنوایان یکی از تیم‌های مدعی در دنیاست، سعی ما بر این است که پس از ارزیابی سطح مسابقات قهرمانی کشور و با نظر کادر فنی، برنامه آماده‌سازی تیم را برای حضور در مسابقات جهانی تنظیم و اجرا کنیم. البته هنوز شناخت کافی از این تیم نداریم و بعد از انتخابی تیم ملی کادر فنی بهتر می‌تواند شرایط تیم را مورد ارزیابی قرار دهد.

رضایی پیرامون این پرسش که آیا برای آماده‌سازی بهتر تیم تورنمنت برون مرزی نیز پیش بینی شده است یا خیر؟ افزود: تصور می‌کنم با برگزاری اردوهای داخلی بتوانیم تیم خوبی را عازم مسابقات جهانی ترکیه کنیم. به هر صورت بعد از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مشخص می‌شود که تیم نیاز به حضور در اردوی برون مرزی دارد یا خیر؟ اگر این نیاز احساس شود در آن صورت تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که چقدر امید به قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان در جهانی ترکیه دارید، اظهار کرد: کشتی ناشنوایان یکی از تیم های مدعی در دنیاست و تنها برای کسب سکوی قهرمانی در مسابقات جهانی ترکیه شرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *