16
آگوست

رضا یزدانی: امیدوارم استقلال در کشتی هم مثل فوتبال بدرخشد/ ادامه حضورم در میادین مشخص نیستدارنده ۲ مدال طلای جهان پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال تهران، ابراز امیدواری کرد با توجه به فرصت زمانی کم، تیمی خوب را آماده حضور در لیگ کشتی کند.

رضا یزدانی در گفتگو با ایسنا، درباره قبول هدایت فنی تیم کشتی آزاد استقلال تهران در لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار کرد: استقلال تیم بزرگی است و امیدوارم در کشتی نیز همچون فوتبال نتایج درخشانی را به دست بیاوریم‌.

دارنده ۲ مدال طلای جهان، افزود: با توجه به اینکه کشتی ورزش اول و پایه در کشور می‌باشد، ورود باشگاه‌های بزرگ و نامی کشور مانند استقلال و  پرسپولیس به تیم‌داری در کشتی علاوه بر جذابیت لیگ در آینده کشتی نیز مثمر ثمر و سازنده خواهد بود. 

 وی با قدردانی از مدیرعامل باشگاه استقلال و اسپانسر تیم، خاطرنشان کرد: با توجه به زمان کم باقیمانده تا قرعه کشی و شروع رقابت‌های لیگ سعی خواهیم کرد تیمی مناسب را با کمک همکاران کادر فنی ساخته و پرداخته کنیم و با همه توان در لیگ کشتی حاضر شویم.

آزادکار سابق تیم ملی، درباره معرفی همکارانش در کادر فنی تیم استقلال نیز گفت: بررسی‌های لازم در اینباره صورت گرفته و اسامی کادر فنی و کشتی‌گیران تیم بعد از قرعه کشی لیگ اعلام خواهد شد.

یزدانی با تاکید بر اینکه تماشاگران سرمایه‌های اصلی کشتی و ورزش محسوب می‌شوند، گفت: امیدوارم با وجود تیم‌های قدرتمندی که تاکنون در لیگ ثبت نام کردند رقابت‌های این دوره پر بیننده باشد و از ظرفیت رسانه‌ها با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش از پیش استفاده شود.   

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا کماکان به دنبال حضور در میادین قهرمانی و مبارزه برای تیم ملی است یا خیر، گفت: برای شرکت در رقابت‌های انتخابی المپیک ٢٠٢٠ تمرینات آمادگی را شروع کردم ولی با توجه به تعویق مسابقات و نامشخص بودن زمان ازسرگیری مسابقات در اینباره تصمیم گیری خواهم کرد. در حال حاضر بخاطر تعهدی که به باشگاه استقلال دارم به عنوان مسئول فنی در خدمت این تیم خواهم بود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *