1
اکتبر

رویدادهای بین المللی ورزشی برای رشته تکواندو در سال ۲۰۲۰ برگزار نمی شودایسنا/خراسان شمالی رئیس فدارسیون تکواندو گفت: بر اساس اعلام اخبار از سوی فدراسیون جهانی و اتحادیه آسیا، به احتمال خیلی زیاد هیچ رویداد ورزشی در سال ۲۰۲۰ برگزار نخواهد شد و برگزاری رویدادها از ابتدای سال ۲۰۲۱ شروع خواهد شد.

پولادگر در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه مسابقات جوانان بلغارستان نیز لغو شد، افزود: فقط یک رویداد(مسابقات فاینال گرندپری مکزیک) باقی مانده است که به طور قطع آن نیز برگزار نخواهد شد.

وی ادامه داد: هنوز به صورت رسمی لغو این مسابقات اعلام نشده است اما طی تماس های انجام شده اعلام کرده اند که این مسابقات برگزار نمی شود.

پودلادگر در ارتباط با برگزاری اردوی ملی پوشان المپیک نیز اظهارکرد: اردو از اواخر شهریور ماه بر طبق دستورالعمل های بهداشتی برگزار شده است و اردوی خانم ها نیز به زودی برپا خواهد شد.

وی در ارتباط با مصدومیت آرمین هادی پور نیز بیان کرد: هادی پور یک آسیب جزئی دارد که هنوز پزشکان تصمیم قطعی نگرفته اند و قرار بر این است تا کمیسیون پزشکی تشکیل شود، ولی آسیب خیلی جدی نیست و از سوی دیگر با توجه به وجود ویروس کرونا فرصت وجود دارد.

رئیس فدراسیون تکواندو در ادامه با اشاره به ثبت نام تیم ها برای شرکت در مسابقات لیگ گفت: در حال حاضر یک ابهام در خصوص اینکه مسابقات برگزار می شود و یا خیر وجود دارد و همین امر سبب شده تا تعدادی از تیم ها همچون کن برای شرکت در لیگ ثبت نام نکنند.

وی افزود: البته قرار بر این است تا دستورالعمل های خاص از سوی وزارت بهداشت طی این هفته اعلام شود و تیم ها نیز ثبت نام خود را برای شرکت در مسابقات لیگ انجام خواهند داد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *