6
آگوست

زرینچه: قرعه خوبی نصیب استقلال شد/ داربی هفته چهارم بهتر از داربی هفته اول استسرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید که لیگ باید تا ۱۰ روز دیگر آغاز شود تا تیم‌ها به مشکل نخورند.

به گزارش ایسنا، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال عصر سه‌شنبه در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار کرد: قبل از هر چیز از هیات فوتبال مشهد و مردم این شهر تشکر می‌کنم. به نظرم قرعه‌ خوبی نصیب‌مان شده و منتظر شروع هرچه زودتر لیگ هستیم.

او درباره بازی داربی در هفته چهارم گفت: به نظرم زمان خوبی است و از هفته اول بهتر است چون در سه هفته قبل شناخت خوبی از هم پیدا می‌کنند.

سرپرست استقلال درباره شرایط این تیم در آستانه آغاز لیگ برتر بیان کرد: من از شرایط تیم استقلال راضی هستیم. آقای استراماچونی با برنامه کار می‌کند. شرایط تیم بسیار عالی است و منتظر آغاز لیگ برتر هستیم.

زرینچه در پاسخ به این سوال که آیا تعویق لیگ به تیم‌ها لطمه می‌زند، توضیح داد: اگر تا ۱۰ روز دیگر انجام شود، خوب است اما اگر طولانی‌تر شود، حفظ آمادگی برای تیم‌ها سخت می‌شود.

او در واکنش به این که استراماچونی بازیکنان را جمع کرده تا قرعه‌کشی را با یکدیگر ببینند، بیان کرد: اگر این کار را کرده باشد، خوب است ولی فکر نکنم این کار را کرده باشد چون قرار بود ساعت ۲۰:۳۰ بازیکنان شام بخورند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *