10
دسامبر

زلزله روی نیمکت تیم‌های لیگ برتر فوتسالدر عرض دو روز ۵ تیم لیگ برترفوتسال سرمربی خود را تغییر دادند.

به گزارش ایسنا، در شرایطی که لیگ برتر فوتسال به خاطر برگزاری بازی‌های عقب افتاده و هم‌چنین حضور تیم ملی فوتسال در تورنمنت مشهد در تعطیلات است زلزله ای رخ داده و ظرف دو روز ۵ تیم لیگ برتری سرمربی خود را تغییر دادند.

با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی و تلاش برخی تیم‌ها برای حضور در جمع ۸ تیم پلی‌آف و برخی نیز برای بقا، این تغییرات پیش‌بینی می‌شد اما نه در عرض دو روز و نه تا این اندازه زیاد به نحوی که طی دو روز ابتدایی هفته جاری ۵ تیم روی نیمکت خود تغییراتی دادند.

ابتدا محمد حجت، سرمربی اهورا بهبهان در پستی اینستاگرامی از هواداران این تیم خداحافظی کرد تا جدایی‌اش از تیم بی‌پول جنوبی قطعی شود. محسن علیپور دستیار او رسما به عنوان سرمربی اهورا در ادامه لیگ برتر انتخاب شد. دیگر تیم خوزستان نیز سرمربی خود را تغییر داد. حفاری که هفته قبلا شکست عجیب و پرگلی مقابل ستارگان ورامین پذیرا شده بود ناچار به تغییر سرمربی خود شد. یعقوب مراقی که از ابتدای فصل روی نیمکت این تیم حضور داشت نتوانست انتظارات را برآورده کند تا پس از توافق با مدیران باشگاه از سمت خود کنار رفته و کیاوش علاسوند، سرمربی پیشین حفاری به این تیم برگردد.

در همین روز تیم محمدسیمای قم هم در اقدامی ناگهانی از برکناری محسن حسن زاده خبر داد. گرچه این تیم روز قبل از این اتفاق، بازی عقب افتاده خود را به گیتی پسند واگذار کرده بود اما نمایش خوبی را از شاگردان حسن‌زاده شاهد بودیم با این حال گرد و خاکی که این مربی پس از بازی در رختکن علیه مدیریت باشگاه ایجاد کرده و از مشکلات مالی تیم گلایه داشته باعث شد تا از سوی مدیرعامل باشگاه از سمت خود برکنار شده و وحید غیاثی جای او را بگیرد. شاهین کرمانشاه چهارمین تیمی است که سرمربی خود را از دست داده است. محسن خبیری چند روزی است که در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند. او که پیش از این هم سابقه جدایی از کرمانشاهی‌ها را داشت از شرایط این باشگاه رضایت ندارد و ترجیح داده در سقوط این تیم به لیگ یک کم‌ترین نقش را داشته باشد. هنوز معلوم نیست وضعیت نیمکت مربیگری این تیم چه می‌شود.

در نهایت روز یک‌شنبه هم باشگاه هایپر شاهین شهر با استعفای مهدی مصطفوی که پیش از این جانشین سعید رستمی شده بود موافقت کرد تا پنجمین تیمی باشد که سرمربی خود را در تعطیلات تغییر می‌دهد. از مهرداد جابری کاپیتان این تیم به عنوان گزینه جانشینی مصطفوی یاد می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *