7
اکتبر

سرمربی علم و ادب تبریز: می‌دانم در تیم‌های بحران زده چکار کنمبهاءالدین پناهی می‌گوید تیمش با توجه به شرایطی که دارد قرار است بهترین عملکرد را در لیگ دسته یک داشته باشد.

به گزارش ایسنا، تیم علم و ادب تبریز در شش هفته ابتدایی لیگ دسته یک با سرمربی‌گری یونس باهنر، نتوانست کاری از پیش ببرد و با شش شکست در قعر جدول لیگ یک جای گرفت. این مساله باعث شد که مسئولان باشگاه به فکر تغییرات در باشگاه باشند و موجب شد بهاءالدین پناهی به جای باهنر سکان هدایت علم و ادب تبریز را در دست بگیرد.

پناهی که در اولین بازی خود به عنوان سرمربی این تیم تبریزی مقابل استقلال خوزستان یک بر یک مساوی کرد و توانست اولین امتیاز علم و ادب تبریز را در لیگ یک به دست ‌آورد در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه این بازی گفت: تیم در شش هفته نخست نتوانست امتیاز کسب کند و شش باخت داشت. این مساله به این خاطر بود که تیم در پنجره نقل و انتقالات نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و این باعث شد تا تیم دیر جمع شود. مصاف تیم ما برابر استقلال خوزستان، بازی بسیار خوبی بود و بازیکنان در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشتند اما تیم روی یک اشتباه فردی گل خورد و نتوانست سه امتیاز کامل این بازی را به دست آورد.

پناهی درباره عملکرد داوری گفت: داور در این بازی عملکرد خوبی داشت اما در دقیقه ۲۰، می‌توانست بازیکن حریف را دادن یک کارت زرد دیگر اخراج کند که این اتفاق نیفتاد.

او ادامه داد: بازیکنان تیم از شرایط بهتری برخوردار هستند و رفته رفته بهتر می‌شوند. من در این دوران تعطیلی ۱۰ روزه یک برنامه تمرینی خوب تدارک دیده‌ام تا بتوانیم نواقص قبل را جبران کنیم و بتوانیم بهترین کیفیت خود را به دست آوریم. همه مسئولان باشگاه دست به دست هم می‌دهند تا علم و ادب تبریز به موفقیت برسد.

سرمربی علم و ادب تبریز گفت: زمان زیادی تا پایان رقابت‌ها داریم حدود ۲۸-۲۷ بازی باقی مانده است و سعی می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. احتمالا در نیم فصل نیز بازیکنانی را برای تقویت تیم در اختیار بگیریم. من خودم همیشه در تیم‌های بحران زده کار می‌کنم و کنار آقای میثاقیان کار خود را انجام دادم و می‌دانم که چکار باید بکنم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *