5
آگوست

سرمربی هندبال ذوب آهن: در لیگ امسال مدعی هستیمکیوان صادقی گفت: با وجود تغییر 70 درصدی بازیکنان هنوز به آمادگی لازم نرسیده ایم که امیدوارم با انجام بازی های دوستانه آمادگی مطلوب را برای لیگ برتر به دست آوریم.

سرمربی تیم هندبال ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص شروع تمرینات تیمش اظهار کرد: از ابتدای تیرماه آغاز به کار کردیم و تقریبا خوش موقع شروع کردیم. در حال حاضر هنوز به هماهنگی های لازم نرسیده ایم زیرا نسبت به سال گذشته 70 درصد بازیکنان ما تغییر کرده اند.

وی ادامه داد: امیدوارم در مدت زمان باقی مانده تا شروع لیگ، دو بازی دوستانه انجام دهیم زیرا به آن نیاز داریم. اگر بتوانیم بازی های دوستانه را انجام دهیم به مرز آمادگی خوبی می رسیم در غیر این صورت زمان می برد تا تیم در شرایط مطلوب قرار گیرد.

صادقی با اشاره به نحوه برگزاری لیگ خاطرنشان کرد: چند سال پیش نیز این سبک را برگزار کردیم که متاسفانه خوب نبود. مسابقات را باید به صورت پلی آف یا همان لیگ برگزار کرد. این گونه که دو گروه کنیم و سپس در مرحله بعد نیز امتیازات دور اول را بیاوریم، خوب نیست. اگر تجربه برگزاری آن را نداشتیم، می گفتیم برگزار شود.

وی در ادامه افزود: تیمی که در یک گروه سخت بازی می کند و تیمی که در یک گروه آسان است شرایط متفاوتی دارند و ممکن است یک تیم خیلی ضرر کند. در مرحله دوم مسابقات خواهید دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد. امیدوارم که لیگ خوبی داشته باشیم.

صادقی در رابطه با تفاوت شرایط امسال و سال گذشته تیم هندبال ذوب آهن ادامه داد: سال گذشته لیگ شروع شده بود و به ما گفتند تیم را تشکیل دهید،  اما امسال لیگ شروع نشده و به موقع تیم تشکیل شد. همچنین بازیکنان سال گذشته بازیکنانی بودند که تقریبا بدون تیم بودند، اما امسال اینگونه نیست و بازیکنان دارای تیم نیز به ما ملحق شدند.

وی افزود: در برخی پست ها سال گذشته به هیچ عنوان مهره نداشتیم اما امسال مهره های خوبی داریم. تقریبا شرایط خوبی داریم و به هرحال نسبت به سال گذشته بازیکنان خوبی نیز داریم.

سرمربی هندبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانیم ذوب آهن را بین سه تیم برتر ببینیم یا خیر، گفت: اکنون که لیگ شروع شود تا پایان سال طول می کشد. ممکن است در برخی پست ها با مصدومیت بازیکنان رو به رو شویم اما ما جزو تیم های مدعی هستیم.

صادقی ادامه داد: شهرهای دیگر نیز تیم های خوبی دارند و با توجه به بازیکنانی که گرفته اند، ما 4 یا 5 رقیب مهم داریم اما تا لیگ شروع نشود نمی توان پیش بینی کرد. همچنین شرایط میزبانی ها و داوری در هندبال جزو مسائلی است که دست به دست هم می‌دهند و برنده یا بازنده را مشخص می کنند.

وی همچنین افزود: امیدوارم لیگ ما خوب باشد و این مهم است که کیفیت هندبال خود را بالا ببریم. اکنون هندبال ما در حالت افت است که امیدوارم با برنامه ریزی از آن خارج شویم.

صادقی در ارتباط با حمایت های باشگاه ذوب آهن از این تیم اظهار کرد: به هر حال ذوب آهن پس از چندین سال، دوباره در رشته هندبال تیمداری کرده است که جای تشکر دارد. وقتی زود شروع می کنیم بودجه ها هنوز مشخص نشده است اما ان شاءالله در روزهای آینده مشخص شود و مشکلی نخواهیم داشتیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *