4
ژانویه

سعیدی: آیین‌نامه کمیسیون ورزشکاران ابهام دارد/ منتظر پاسخ IOC هستیمدبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: ابهامات آیین‌نامه کمیسیون ورزشکاران برطرف شود، رییس جدید کمیسیون هم انتخاب می‌شود.

کیکاووس سعیدی در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بیان کرد: دوره یکساله ریاست کمیسیون ورزشکاران تمام شده است و در یک سال گذشته هم جلسه‌ای تشکیل نشده که اکثریت اعضا  حضور داشته باشند. از طرفی آیین‌نامه کمیسیون دارای ابهاماتی است و نیازمند بازنگری و اصلاحات است. در این مورد ابهامات از IOC استعلام گرفته‌ایم و منتظر پاسخ آن هستیم.

او در مورد ابهامات آیین‌نامه گفت: از جمله ابهامات نحوه انتخاب رییس، تعداد اعضای علی البدل و اینکه جلسات چگونه رسمیت خواهد داشت، است. درصدد هستیم آیین‌نامه در هیات اجرایی بازنگری و اصلاحات انجام شود. در نهایت با توجه به آیین‌نامه جدید انتخاب رییس کمیسیون انجام شود.

سعیدی در مورد استعفای تعدادی از اعضای کمیسیون ورزشکاران و اینکه صالحی‌امیری چه تصمیمی گرفته است، تاکید کرد: بلی. تعدادی از اعضا استعفاء داده‌اند که تسلیم ریاست کمیته ملی المپیک شده است. اما موضوع اصلی این است دوره یکساله ریاست کمیسیون به پایان رسیده ست و آیین نامه هم نیاز باز نگری دارد و پس از اصلاحات، در مورد رییس جدید کمیسیون تصمیم‌گیری می‌شود.

 انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *