4
فوریه

سعیدی: هنوز برای ویزای ژیمناست‌ها هنوز فرصت هست


کیکاووس سعیدی

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: برای حل مشکل نماینده ژیمناستیک ایران برای سفر به مسابقات استرالیا، شخص صالحی امیری با Ioc رایزنی کرده و از طرف آنها قول مساعدت داده شده است.

به گزارش ایسنا، کیکاووس سعیدی در حاشیه مراسم رونمایی از دست نوشته های جهان پهلوان تختی درباره موضوع اعزام تیم ژیمناستیک به استرالیا اظهار داشت: در این زمینه به کمیته دیر اطلاع رسانی شد. هنوز فرصت هست و صالحی امیری با Ioc رایزنی کرده و  از طرف آنها قول مساعدت داده شده و آنها به Noc  استرالیا ابلاغ کردند و رایزنی برای صدور روادید انجام شده است. دبیر کل کمیته ملی المپیک افزود: تا حدودی فدراسیون قصور داشته است. اگر زودتر مکاتبه می کرد و ما ورود می کردیم و کار از مبادی رسمی انجام می شد، بهتر بود. فدراسیون ژیمناستیک از مبادی غیر رسمی اقدام کرده و کار به تعویق افتاده است.  

وی در خصوص طرح نهایی لباس کاروان ایران در المپیک توکیو گفت: طرح های متعددی در ستاد مد و لباس ارائه شده و توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفته، طرح باید مبتنی بر فرهنگ و ورزش ما باشد. کار به خوبی پیش رفته و طرح های نهایی آماده است و به زودی این طرح ها نهایی می شود و بعد از تصویب و طی مزایده تولید می‌شود. مطمئنا مراحل کار تا پایان سال انجام می شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *