3
مه

سلیمانی: بازنشسته نیستم/ میزبان چند مسابقه بین‌المللی هستیمرییس فدراسیون اسکواش گفت: بازنشسته نیستم، در سنواتم اشتباه شده بود و ۳ سال دیگر فرصت خدمت دارم.

مسعود سلیمانی در گفت و گو با ایسنا در مورد موضوع بازنشستگی اش که مطرح شده گفت: بازنشسته نیستم، در حساب و کتاب سنوات اشتباهی رخ داده بود. ۳ سال دیگر فرصت خدمت دارم. خسروی در دفتر مشترک فدراسیون‌ها نیز این موضوع را رد کرد. در حال حاضر تا ۳ سال دیگر فرصت انجام خدمت را دادم مگر قوانین تغییر کند و بیشتر بتوانیم فعالیت کنیم.

وی در مورد برنامه تیم ملی در این سال گفت: در این سال تیم‌های ملی ما دو مسابقه مهم جهانی و آسیایی دارند. زمان برگزاری آن‌ها تیرماه بود که به زمان دیگری موکول شد. هنوز زمان برگزاری مشخص نشده اما احتمالا در ۶ ماهه دوم سال انجام شود. برای تیم ملی اسپانسر جذب کردیم و قطعا با عنایت وزارت‌ ورزش، کمیته ملی المپیک و اسپانسر تیم‌های ملی به مسابقات اعزام خواهند شد.

وی در مورد برنامه فدراسیون در این سال گفت: در این سال سه مسابقه بین‌المللی را میزبانی خواهیم کرد. گروه فکر فدراسیون به مسئولیت دبیر و نایب رییس تقویم را به روزرسانی می‌کنند. باید برنامه‌های سه ماهه اول سال را در ۹ ماه دیگر به صورت فشرده بگنجانیم. برنامه‌های فدراسیون از خردادماه استارت خواهد خورد.  

سلیمانی در ادامه به میزبانی چند مسابقه بین المللی در این سال اشاره کرد و گفت: مسابقات حرفه‌ای با جایزه ۵ هزار دلاری را در دو بخش آقایان و بانوان میزبانی خواهیم کرد. نتیجه این مسابقات در فدراسیون جهانی ثبت خواهد شد. بخش بانوان مجددا بعد ۸ سال میزبانی می شود و ورزشکاران از کشورهای مختلف برای بهبود رنکینگ خود به ایران خواهند آمد.  

رییس فدراسیون اسکواش ادامه داد: همچنین میزبان مسابقات پدل هم هستیم. البته تاریخ برگزاری آن چندباری تغییر کرد اکنون قرار است اواخر شهریور استارت مسابقات را بزنیم. لیگ‌های کشور نیز هم زمان در بخش آقایان به میزبانی یزد و بانوان به میزبانی تهران از دهه سوم تیزماه خواهیم داشت.

وی گفت: قرار است در اسکواش، پدل و راکتبال از طرفیت‌های شهرداری نیز استفاده کنیم. مناف هاشمی در این خصوص قول‌های لازم را داده و ان شاالله بتوانیم بهره لازم را ببریم. ما سه اسپانسر برای بخش های مختلف تیم‌ملی، بانوان و فدراسیون جذب کرده‌ایم تا کارها با حمایت آن‌ها بهتر پیش رود.

سلیمانی گفت: یک دوره مربیگری ۲ جهانی هم قرار بود اردیبهشت ماه برگزار شود که اکنون با شرایط شیوع کرونا به تیرماه منتقل شده است. در این دوره از رییس کمیته مربیان فدراسیون جهانی و مدرس ایرانی ساکن آمریکا ( سید علیرضا ثنایی) استفاده خواهیم کرد. 

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *