1
ژانویه

شاهرودی: تیم‌های دیگر روی ما حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند/ باید از نام ایران دفاع کنیممربی تیم ملی امید می‌گوید تیم‌های دیگر در رقابت‌های انتخابی المپیک حساب ویژه‌ای باز کردند و امیدوار است که ملی‌پوشان امید به المپیک صعود کند.

به گزارش ایسنا، رضا شاهرودی، مربی تیم ملی امید در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) ملی‌پوشان امید اظهار کرد: ما ایران هستیم و قطعا تیم‌های دیگر حساب ویژه‌ای روی ما باز می‌کنند. امیدوار هستیم که با توجه به شرایط موجود به المپیک صعود کنیم. ما باید از نام ایران دفاع کنیم و باید تلاش کنیم که بعد ۴۴ سال این اتفاق خوب بیفتد.

او درباره عارف غلامی گفت:‌ خروج او از تیم فنی بوده است. من در کادر فنی یک رای دارم و تصمیم بر این شد غلامی از فهرست خارج شود. امیدوارم که این بازیکن در استقلال موفق باشد.

شاهرودی درباره امکانات تیم ملی امید خاطرنشان کرد: امکانات خوبی داشتیم. ما قبلا ۳۰ بازیکن دعوت می‌کردیم  و ۱۲ نفر در اردو شرکت می‌کردند. در اردو قطر موفق شدیم تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم و یک بازی دوستانه در آن‌جا داشته باشیم.

او درباره یونس دلفی و این که  گفته شده این بازیکن مجوز حضور در تیم ملی امید از باشگاه شارلو پیدا نکرده است، گفت: او بازیکن بزرگی است و گویا این بازیکن مصدوم بوده است. من اطلاعات دیگری در این رابطه ندارم.

شاهرودی افزود: من از آقای کرانچار تشکر می‌کنم. من از او چیزهای زیادی یاد  گرفتم. تاکتیک‌ها نسبت به آقای کرانچار تغییر کرده است و امیدوارم با این تغییرات بتوانیم نتیجه لازم را به دست‌ آوریم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *