13
فوریه

شرایط نامشخص تیم ملی بسکتبال باویلچر تا پاراآسیایی چینسرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر با اشاره به تعطیلی اردوهای این تیم تا بازیهای پاراآسیایی چین گفت: منتفی شدن اعزام تیم بسکتبال باویلچر به پارالمپیک توکیو، سبب تعطیلی اردوها و افت کیفی تیم ملی و باشگاههای بسکتبال باویلچر خواهد شد.

مازیار میرعظیمی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم ملی بسکتبال با ویلچر پس از اعزام نشدن به توکیو اظهار کرد: با توجه به منتفی شدن اعزام تیم ملی بسکتبال با ویلچر به توکیو در حال حاضر برنامه خاصی برای تیم ملی پیش‌بینی نشده و تصور می‌کنم تا بازیهای پاراآسیایی چین اردوهای تیم ملی تعطیل شود که این مساله لطمه زیادی به تیم خواهد زد.

وی گفت: بعد از پارالمپیک ریو برای بهبود کیفیت این تیم تلاش‌های زیادی صورت گرفت و نتیجه این تلاش‌ها سبب شد تا در مسابقات قهرمانی جهان آلمان جزو ۴ تیم برتر دنیا قرار بگیریم و در پاراآسیایی جاکارتا برای اولین بار قهرمان شویم. به هر صورت امیدوارم این تصمیم‌گیری تبعات بدی را برای بازیکنان بسکتبال با ویلچر در پی نداشته باشد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر خاطرنشان کرد: در ۱۰ ماهی که سرمربیگری تیم ملی را برعهده داشتم تلاش بر این بود که تیم را از نظر کیفی به سطحی برسانیم که در توکیو بهترین عملکرد را داشته باشد. اما به هر صورت این شرایط رقم نخورد.

میرعظیمی در پایان افزود: از زمانی که کمیته ملی پارالمپیک اعلام کرد که امکان اعزام بسکتبال با ویلچر به توکیو وجود ندارد، حتی باشگاهها نیز برای تیمداری در بسکتبال باویلچر بی‌انگیزه شدند. مطمئنا این مساله افت کیفی زیادی را برای این تیم در آینده به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *