1
مه

طرح مدیران فولاد برای بازگرداندن پیشکسوتان به این تیممدیران فولاد خوزستان چند پیشکسوت این باشگاه را به این تیم بازگرداندند.

به گزارش ایسنا، سعید آذری پس از روی کار آمدن و انتصاب به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اقداماتی از جمله بازسازی زمین‌های چمن، ایجاد درآمدزایی جدید و تقویت و آماده‌سازی تیم‌های بزرگسالان را در این باشگاه به اجرا در آورده است. همچنین آذری به همراه جواد نکونام طرح دیگری را پیش گرفته‌اند که طبق آن، پیشکسوتان باشگاه را روی کار بیاورند و از تجربیات‌ آن‌ها برای تقویت تیم‌های پایه و بزرگسالان باشگاه بهره‌مند شود.

از همین رو تاکنون لفته حمیدی و رحیم حلفی در تیم‌های پایه، حسین کعبی به عنوان مربی و محمد علوی به عنوان سرپرست تیم بزرگسالان فولاد خوزستان منصوب شده‌اند. طرحی که می‌تواند قدمی رو به جلو برای پیشرفت باشگاه فولاد خوزستان باشد و از تفکر و پتانسیل‌ پیشکسوتان این باشگاه در جهت تقویت آکادمی، رده‌های سنی و تیم بزرگسالان استفاده شود.

لفته حمیدی مهاجم سابق فولاد خوزستان درباره حضور دوباره در باشگاه به عنوان مربی تیم زیر ۱۷ سال فولاد اظهار کرد: خوشحالم که به خانه خودم بازگشتم. از زمان حضور آقای آذری و آقای نکونام راه مناسبی برای حضور دوباره پیشکسوتان در باشگاه فولاد ایجاد شده است. ما پس از چند سال به خانه خود بازگشتیم و قطعا باشگاه فولادخوزستان با حضور آقای آذری راه خوبی برای پیشرفت و درخشش دوباره در فوتبال ایران و آسیا را پیدا کرده است. مدرک مربی‌گری B آسیا را گرفته‌ام و منتظر شروع کلاس‌های دوره A آسیا هستم.

او ادامه داد: باشگاه فولادخوزستان از گذشته در بازیکن‌سازی و داشتن آکادمی فعال در فوتبال ایران زبانزد بوده، اکنون بازیکنان زیادی در آکادمی و تیم‌های پایه باشگاه‌ هستند که قطعا آینده درخشانی را در فوتبال ایران خواهند داشت، تلاش باشگاه و مربیان آکادمی این است تا بتواند در امر بازیکن‌سازی به مانند گذشته در ایران پیشتاز باشد.

همچنین محمد علوی، سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان در این خصوص گفت: خوشبختانه پس از حضور آقای نکونام و همچنین آمدن آقای آذری، راه بازگشتن پیشکسوتان به باشگاه هموار شده است. به جز من حسین کعبی، لفته حمیدی و رحیم حلفی از بازیکنان سابق فولاد هستند که در این مدت به باشگاه آمده‌اند تا در قسمت‌های مختلف مشغول فعالیت شوند. فکر می‌کنم سنت خوبی است چرا که همان‌گونه که فولاد در بازیکن‌سازی زبانزد است می‌تواند در ساخت مربی‌نیز بدرخشد.

به گزارش ایسنا، فولاد خوزستان با پوست اندازی و تغییرات در مدیریت و در بین اعضای این باشگاه به دنبال آغاز فصل جدیدی‌ست تا افتخارات سابق خود را تکرار کند و انتظارات هواداران پر تب‌و تاب و خون‌گرم خوزستانی را برآورده کند.

در پایان این‌ نکته را هم باید اضافه کرد که باشگاه فولاد خوزستان پیشکسوتان قدیمی‌تری هم دارد که سنگ بنای این باشگاه را گذاشتند و هنوز نامی از آن‌ها در باشگاه دیده نمی‌شود. انتظار پیشکسوتان قدیمی فولاد خوزستان استفاده از تمام ظرفیت‌های این استان است.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *