4
نوامبر

علی‌نژاد: هیچ موفقیتی اتفاقی به دست نمی‌آید


جلسه رونمایی از طرح هویت سازی فدراسیون اسکیت (یکسان سازی سربرگ‌ها و لوگوهای هیاتهای اسکیت استانی) امروز با حضور مهدی علینژاد معاون وزیر ورزش و جوانان، بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون و چند تن از اعضای فدراسیون اسکیت در دفتر معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانات، مهدی علی نژاد در این جلسه با تشکر از تلاش‌های فدراسیون اسکیت اظهار کرد: رشته اسکیت به کار تکنیکال احتیاج دارد برای اینکه جایگاه مناسب‌تری در آسیا و جهان پیدا کند.

وی ادامه داد: باید از ظرفیت همه استان‌ها به خصوص استان‌های کم‌برخوردار استفاده شود که بتوانیم شاهد رشد و ارتقای رشته‌های اسکیتی باشیم، چراکه استان‌های کم‌برخوردار نشان دادند در برخی از رشته‌ها توانایی بالایی دارند و موفقیت‌های چشمگیری به دست آوردند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش با اشاره به طرح یکسان‌سازی لوگوها و سربرگ‌های فدراسیون اسکیت گفت: شاید تا پیش از این به این موضوع کمتر توجه شده است ولی باید از برندسازی فدراسیون کسب درآمد شود همانطور که در همه دنیا این کار انجام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: اتفاق بسیار خوبی است که استانداردهای لازم را در شکل محتوایی به کار بگیریم. اساسا هیچ موفقیتی اتفاقی به دست نمی‌آید و باید با برنامه کارها را به جلو ببریم. خوشبختانه فدراسیون اسکیت از تیم جوان و خوش فکری بهره می‌گیرد و همین‌ها باعث می‌شود با استقاده از میان‌برها خیلی زود به موفقیت برسند.

علی‌نژاد در پایان افزود: رشته‌های اسکیتی می‌توانند در چند سال آینده به پیشرفت و رشد قابل ملاحظه‌ای دست پیدا کنند و وزارت ورزش نیز در این بین حمایت لازم را خواهد داشت. هدف را باید به روی بازی های آسیایی ۲۰۲۲ تنظیم کنیم و همچنین برنامه ویژه‌ای برای رشته اسکیت بورد داشته باشیم چون المپیکی است.
انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *