7
ژانویه

قطعی شدن اولی مس و دومی گیتی پسند/ سقوط شاهین به لیگ دسته اولبا نتایج رقم خورده در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال، صدرنشینی مس، دومی گیتی پسند و سقوط شاهین کرمانشاه به لیگ دسته اول قطعی شد.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و پنجم لیگ برتر عصر امروز(سه‌شنبه) برگزار شد که طی آن سقوط شاهین کرمانشاه به لیگ دسته اول و صعود مس به پلی آف به عنوان تیم اول و گیتی پسند به عنوان تیم دوم قطعی شد.

در بازی های امروز مس سونگون در مصاف با قعرنشین لیگ یعنی شاهین کرمانشاه در حالی که با نتیجه ۶ بریک از مهمان خود پیش بود، شاهین در اعتراض به داوری تیم خود را بیرون کشید تا بازی نیمه تمام بماند. به این ترتیب شکست شاهین در این بازی قطعی است و نتیجه نهایی پس از رای کمیته انضباطی مشخص می شود. با این نتیجه مس ضمن قطعی کردن صدرنشینی خود در پایان فصل، سقوط شاهین به لیگ دسته اول را هم قطعی کرد.

گیتی پسند در دیداری نزدیک و دشوار در مشهد با تک گل اصغر حسن زاده به پیروزی رسید. این دیدار در پایان با حاشیه هایی همراه بود و دو تیم با یکدیگر درگیر شدند.

در شاهین شهر هایپر از سد ارژن شیراز گذشت تا بقایش در لیگ را قطعی کند و حتی به حضور در پلی آف هم امیدوار شود. با این نتیجه ارژن همچنان خطر سقوط را بیخ گوش خود حس می کند.

سن ایچ ساوه در دیداری نزدیک و پینگ پنگی اهورای بهبهان را شکست داد. اهورا با این شکست به رده سیزدهم سقوط کرد تا در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار بگیرد چرا که آذرخش بندرعباس در بازی خانگی خود محمد سیما را شکست داد و به رده دوازدهم رفت. با این نتیجه هفتمی محمد سیما در لیگ برتر هم قطعی شد. به این ترتیب تنها بازی قطعی پلی آف جدال گیتی پسند با محمد سیما است. مقاومت البرز هم با شکست دادن حفاری در اهواز ناکامی های تیم اهوازی را ادامه داد و از سوی دیگر قطعی شدن حضور این تیم در پلی آف را به تاخیر انداخت. به این ترتیب سهمیه هشتم پلی آف یکی از دو تیم حفاری خوزستان یا هایپر شاهین شهر خواهد بود.

با وجود اینکه سازمان لیگ تاکید کرده بود همه بازی‌ها همزمان برگزار شود، تیم های شهروند ساری با ستارگان ورامین از ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه با هم روبرو شدند که این بازی را شهروند به سود خود خاتمه داد تا به قرار گرفتن در رده سوم امیدوار شود.

نتیحه بازی ها به شرح زیر است:
فرش آرای مشهد صفر- گیتی پسند اصفهان یک
مس سونگون۶- شاهین کرمانشاه یک(نیمه تمام)
هایپر شاهین شهر۴-ارژن شیراز۲
آذرخش بندرعباس۴- محمد سیمای قم۱
سن ایچ ساوه۷- اهورای بهبهان۴
حفاری خوزستان صفر- مقاومت البرز۳
شهروند ساری۲- ستارگان ورامین یک
 
انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *