19
آگوست

لیست دارایی‌‎های خود را بفرستید!اخیرا جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال هم اعلام کرد اگر با یک مدیر یا رئیس چنین برخوردی شود، دیگر هیچکس جرات نمی‌کند قراردادی خارج از چارچوب با خارجی‌ها امضا کند. حالا انگار موعد آن رسیده تا برای اولین بار این اتفاق رخ دهد و عبرت شود برای دیگران. 
روز گذشته خبر رسیدکه به مهدی تاج و اعضای هیات رئیسه دستور رسیده تا لیست تمام دارایی‌های خود را در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهند. این اتفاق درست بعد از آن رخ داد که ابتدا مجلس از سازمان بازرسی خواست تا به قرارداد جنجالی ویلموتس رسیدگی کند و در ادامه این سازمان بعد از بررسی‌ها آن را به قوه قضائیه ارجاع داد. بنابراین پرونده به دادسرا رسید تا به مرحله صدور رای برسد. 
حالا افشای خبر نامه سازمان بازرسی نشان می‌دهد فرضیه پرداخت پول ویلموتس از جیب تاج و هیات رئیسه صحت دارد و شایعه نیست. از مدتی قبل این شایعه در رسانه‌ها مطرح شد ولی انگار به مرحله اجرایی رسیده است. بعضی از اعضای هیات رئیسه می‌گفتند در جریان قرارداد ویلموتس نیستند ولی چندی قبل کاظم طالقانی فاش کرد تمام آنها از قرارداد با ویلموتس با خبر بودند! نکته مهمتر این است امضای موافقت تمام اعضا هم پای نامه جذب ویلموتس دیده می‌شود، به همین دلیل راه فراری برای آنها هم وجود ندارد. 
روز گذشته علی کفاشیان هم خبر ارسال نامه را تائید کرد. او در این باره گفت: «سازمان بازرسی و دادسرا به من هم نامه زدند که لیست دارایی‌های خود را برایمان بفرستید چون قرارداد مارک ویلموتس را امضا کرده ام! منتهی من توضیح دادم که در آن زمان من قرارداد را امضا نکردم چون از حضور در فوتبال محروم بودم و در هیات رئیسه حضور نداشتم.» 
بنابراین خبر کاملا صحت دارد و به نظر مسئولان به دنبال آن هستند تا عاملان امضای این قرارداد عجیب و غریب، محکوم به پرداخت هزینه و جریمه آن شوند. نکته اینجاست فدراسیون در گذشته هم دو میلیون یورو نقدی به ویلموتس در ترکیه پرداخت کرد که تکلیف آن پول هم هنوز مشخص نشده است.

255 251

برچسب‌ها:, , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *