8
جولای

مربی تیم ملی واترپلو: مجوز تشکیل اردو نداریم/ ورزشکار ویروس بگیرد سخت به قهرمانی برمی‌گرددوحید رضایی گفت: به هیچ عنوان مجوز تشکیل اردو نداریم و بازیکنان تیم ملی واترپلو باید غیر متراکم تمرین کنند.

مربی تیم ملی واترپلو در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص از سرگیری تمرینات تیم ملی واترپلو در استخر روباز اظهار کرد: پیش بینی کرده بودیم تمرینات تیم ملی واترپلو با حضور ورزشکارانی حاضر در تهران در استخر روباز آغاز شود اما از طرف وزارت ورزش مجوز داده نشد. رییس فدراسیون به سرپرست تیم ملی گفته است که مجوز تشکیل اردو به هیچ عنوان داده نشده است.

وحید رضایی در ادامه گفت: ما در تیم ملی واترپلو با دو معضل روبرو هستیم. بازگشایی استخرها برای رشته‌های انفرادی همچون شناست و امکان استفاده برای تیم ملی واترپلو وجود ندارد. همچنین برخی از اعضای تیم ملی باید از شهرستان‌ها بیایند و باید خوابگاه در اختیارشان بگذاریم که امکان ندارد.

وی در خصوص ادامه مسابقات لیگ نیز گفت: از طرفی مسابقات دور نهایی و نیمه نهایی لیگ برتر واترپلو سال گذشته هنوز انجام نشده و همچنین مجوز برگزاری مسابقات را نیز نداریم.

مربی تیم ملی واترپلو در خصوص شرایط بازیکنان تیم ملی گفت: در حال حاصر کار بدنسازی انجام می‌دهند و استخر باهنر هم در اختیار یکی از قهرمانان سابق این رشته است. هماهنگ کردیم که بازیکنان به صورت غیر متراکم در آن استخر تمرین کنند و فدراسیون در نهایت هزینه‌ها را به ورزشکاران پرداخت کند. همچنین اگر مجوز گرفتیم بتوانند از سالن بدنسازی استخر نیز  استفاده کنند.

رضایی در ادامه گفت: دورادور روند تمرینی ورزشکاران را دنبال می‌کنیم. آن‌ها را مجاب کردیم که انفرادی تمرین کنند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. سازمان جهانی بهداشت گفته است که اگر قهرمانی به بیماری مبتلا شود دوباره سخت می‌توانند به دوران قهرمانی بازگردد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *