31
دسامبر

مسعود غلامی مصدوم شد/ عابدینی به اردوی ‌تیم ملی والیبال برگشتمسعود غلامی بازیکن تیم ملی والیبال، به دلیل مصدومیت مسابقات انتخابی المپیک را از دست داد تا عابدینی بار دیگر به تیم ملی دعوت شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسعود غلامی مدافع سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران عصر امروز و در جریان تمرینات ملی‌پوشان، از ناحیه دوقلوی پای راست دچار آسیب شد و با اعلام سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی، این بازیکن مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو را از دست داد.

افروزی در توضیح این اتفاق افزود: متاسفانه اواسط تمرین عصر امروز (سه‌شنبه)، غلامی از ناحیه دوقلوی پای راست دچار مصدومیت شد و در حال حاضر شدت مصدومیت ایشان مشخص نیست.

وی با بیان این که برای تشخیص بهتر وضعیت این بازیکن باید منتظر جواب MRI باشیم که فردا شب آماده می‌شود، تاکید کرد: چیزی که قطعی است، مسعود غلامی مسابقات انتخابی المپیک را از دست خواهد داد و شدت آسیب هر چه‌ قدر هم باشد، او نمی‌تواند به این رقابت‌ها برسد.

افروزی ادامه داد: امیدوارم میزان پارگی و مصدومیت او زیاد نباشد تا هم بتواند به تیم شهرداری ورامین کمک کند و هم در ادامه، یک بار دیگر به تمرینات تیم ملی بازگردد.

بر این اساس و با نظر ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال، رضا عابدینی که از اردوی تیم ملی خط خورده بود، جایگزین غلامی شد و از فردا دوباره در تمرینات تیم ملی حضور می‌یابد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *