3
فوریه

مصدومان بسیاری داریم ولی حرفه‌ای هستیم و با آن کنار می‌آییمایسنا/قم سرمربی تیم بستکبال شیمیدر مصدومان گسترده این تیم را از مشکلات بزرگ تیم ذکر کرد و از جبران این مسایل و وعده پیروزی‌های آینده را داد.

محمدرضا اسلامی سرمربی شیمیدر در گفت وگو با ایسنا قم عنوان کرد: با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از بازیکنانمان مصدوم هستند سعی می‌کنیم با مدیریت بازی‌ها و بهترین نتایج ممکن به مرحله پلی آف برسیم.

وی افزود: شرایط تیم ما با بقیه حریفانمان بسیار متفاوت است چرا که علاوه بر بازی های خارج از خانه در بازی هایی که میزبان هستیم هم مسافر محسوب می شویم و این موضوع شرایط را برای ریکاوری تیم سخت می‌کند.

سرمربی نماینده قم در لیگ برتر ادامه داد: مصدومیت ها از ابتدای فصل گریبان گیر تیم ما بوده است که البته در ورزش حرفه ای این امری طبیعی است و باید سعی کنیم با اینگونه مشکلات کنار بیاییم.

وی افزود: قطعا در مرحله پلی آف شرایط بسیار متفاوت خواهد بود و علاوه بر بحث فنی و تاکتیکی، موضوع مدیریت و برنامه ریزی بعد بسیار مهم است و ما سعی بر این داریم که با یک برنامه ریزی خوب موفق به کسب بهترین نتیجه در این فصل شویم.

اسلامی ادامه داد: دو بازی معوقه داریم که به صورت فشرده و در ٤ روز باید آن ها برگزار کنیم، این بازی ها برای تعیین رتبه ما بسیار مهم هستند و سعی می کنیم بهترین نتایج را در این دو بازی بگیریم.

وی در پایان گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که گاهی حتی با ٦ نفر تمرینات را به صورت جدی پیگیری می‌کنند و ما هم سعی می کنیم تا با تصویر سازی مناسب شرایط مسابقه را برای آن ها تداعی کنیم.
انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *