27
آوریل

مولر: داستان نسل طلایی هنوز به پایان نرسیده استمهاجم باتجربه بایرن مونیخ بر این باور است که نسل طلایی این باشگاه در فصل ۲۰۱۳ هنوز هم به پایان نرسیده است و آنها باز هم می توانند قهرمانی در سه گانه را تجربه کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روزنامه بیلد، بایرن مونیخ در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ با هدایت هاینکس درخشان ترین روزهای تاریخ خود را تجربه کرد و توانست قهرمانی در سه گانه را به دست آورد.

توماس مولر بر این باور است که این نسل طلایی هنوز کاملا به پایان نرسیده است و آنها می توانند باز هم قهرمانی در سه گانه را تجربه کنند.

او گفت: بسیاری از مردم هنوز هم از نسل دهه هفتاد سخن به میان می آورند و این به خاطر تعداد بازی هایی نبود که آنها به میدان رفتند بلکه به خاطر موفقیت هایی بود که به دست آوردند. نسل طلایی ما در سال ۲۰۱۳ هنوز از بین نرفته است.

مولر ادامه داد: در سال ۲۰۱۳ ما ستاره‌هایی مثل مانوئل نویر، باستین شواین اشتایگر، فیلیپ لام، آرین روبن و فرانک ریبری را داشتیم. تیم بسیار خوبی بودیم. ما تنها نسل بایرن بودیم که توانستیم قهرمانی در سه گانه را کسب کنیم و سه بار هم به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنیم و ۷ سال پیاپی هم قهرمانی در بوندسلیگا را تجربه کردیم.

کاپیتان دوم بایرن مونیخ در پایان گفت: برای من داستان هنوز به پایان نرسیده است و می توانیم باز هم آن موفقیت ها را تکرار کنیم و روزهای بیادماندنی دیگری را رقم بزنیم.

مولر ۵۲۱ بار پیراهن بایرن مونیخ را برتن کرده است و هفتمین بازیکن تاریخ باشگاه از نظر تعداد بازی است. او قراردادش را به تازگی با بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *