29
نوامبر

ناکامی یاران حسینی در صعود اروپاییبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم گروه C لیگ اروپا، تیم ترابزون اسپور که سید مجید حسینی را مثل دیدارهای گذشته‌اش به‌عنوان مدافع میانی در ترکیب داشت، از ساعت ۱۹:۲۰ امشب در استادیوم مدیکال پارک مهمان تیم رده دومی ختافه اسپانیا بود.

سید مجید حسینی در دقیقه ۱۷ با کارت زرد جریمه شد و نیمه اول با تساوی صفر- صفر به پایان رسید، اما در دقیقه ۵۰ روی نفوذ کندی از جناح چپ زمین و پاس در عرض او، ماتا با شوت زمینی دروازه ترابزون اسپور را باز کرد و ختافه را پیش انداخت.

در ادامه تلاش یاران حسینی برای جبران نتیجه بی‌ثمر بود تا در نهایت ختافه به برتری یک بر صفر برسد و با ۹ امتیاز در جایگاه دوم جدول گروه C لیگ اروپا قرار بگیرد و ترابزون اسپور نیز در قعر جدول بایستد.

ترابزون اسپور که در چهار دیدار گذشته‌اش یک تساوی و دو باخت داشت، با شکست امروز مقابل ختافه یک امتیازی و در جایگاه چهارم جدول گروه باقی ماند تا صعودش به دور حذفی لیگ اروپا منتفی شود.

سید مجید حسینی پس از حضور ثابت در سه مسابقه اخیرشان، امشب نیز ۷۰ دقیقه در ترکیب ترابزون اسپور برابر ختافه اسپانیا قرار داشت.

255 41

برچسب‌ها:, , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *