23
آگوست

نیویورک رقابتهای اپن آمریکا را به پرداخت ۳۰۰ هزار دلار محکوم کردتنیس اپن آمریکا چند روز پیش از شروع این رقابت ها با مشکل روبرو شد و به پرداخت ۳۰۰ هزار دلار از طرف شهر نیویورک محکوم گردید.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، انجمن تنیس آمریکا (USTA) برای برگزاری US Open که دوشنبه آغاز می شود باید بیش از ۳۰۰ هزار دلار به نیویورک پرداخت کند. مرکز حسابرسی این شهر اعلام کرد که سودهای به دست آمده از رقابت های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ کمتر از حد انتظار بوده است. بر اساس متن منتشر شده توسط این سازمان، USTA باید به  خاطر اجاره تاسیسات بیش از ۳۰۰ هزار دلار به شهر پرداخت کند.

در گزارش اسکات استرینگر(مسئول بخش شبکه های اجتماعی) مشخص شده است یک اختلاف ۸ میلیون دلاری وجود دارد که ممکن است ۸۲ هزار دلار دیگر به پول های پرداخت نشده توسط USTA اضافه کند. استرینگر در یک مصاحبه گفت: هر سازمانی که زمین های نیویورک را اجاره می کند باید بدون “اما و اگر” اجاره اش را پرداخت کند.

او در ادامه افزود: کاملا غیرقابل قبول است. USTA به لطف همکاری شهر سود کرده است اما آنها باید اعضای خوبی باشند. این توافق باید برای هر دو طرف سودمند باشد و تنها به نفع انجمن تنیس نباشد.

USTA در سال ۱۹۹۳ قراردادی ۹۹ ساله بست تا مرکز تنیس بیلی جین کینگ را اجاره کند.  رقابتهای اپن آمریکا از سال ۱۸۸۱ برگزار شده و در سال ۱۹۸۷به کوئینز نقل مکان کرد. امسال ارزش جوایز این مسابقات ۵۷ میلیون دلار خواهد بود.

تنیسورهایی همچون رافائل نادال، راجر فدرر، نواک جوکوویچ، سرنا ویلیامز، نائومی اوساکا، سیمونا هالپ و ماریا شاراپووا از بیست وششم آگوست تا هشتم دسامبر در زمین های تنیس بیلی جین کینگ به رقابت می پردازند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *