18
مه

واکنش فرامرزیان به کمک وزارت ورزش برای پرداخت غرامت به ویلموتسمعاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان می گوید، اگر فدراسیون فوتبال در مورد پرداخت غرامت کند خودش باید تصمیم بگیرد چون یک واحد مستقل است.

به گزارش ایسنا، ژاله فرامرزیان در حاشیه مراسم افتتاح موزه ورزش در مورد اینکه اگر فدراسیون فوتبال مجبور به پرداخت غرامت به ویلموتس شود، وزارت ورزش کمک می کند یا خیر،  گفت: فدراسیون واحد مستقل است و  خودش کارش را انجام می دهد.  وزارت ورزش به فدراسیون ها برای مدیریت فضای خود کمک می‌کند. ما در اجزای مدیریت فدراسیون ها ورود نمی‌کنیم. فدراسیون فوتبال واحد مستقل است و خودش باید تصمیم بگیرد. ما توافق می کنیم به چه صورت کمک کنیم.

فرامرزیان در مورد اینکه تکلیف بودجه فدراسیون ها مشخص شده است یا خیر تاکید کرد: هنوز بودجه مصوب نشده است وضعیت ابلاغ ما تعیین تکلیف نشده است.

معاون مالی و پشتیبانی  وزارت ورزش در پاسخ به این پرسش که یعنی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال کمک می کند یا خیر گفت: ما به فدراسیون ها در راستای تفاهم نامه کمک می‌کنیم.

او در مورد اینکه در اساسنامه فدراسیون قید شده این فدراسیون نهاد عمومی غیر دولتی است، تاکید کرد: از اول نهاد عمومی غیر دولتی بوده و گرنه نمی توانستم کمکی به این فدراسیون کنیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *