22
دسامبر

پایان خوش اتلتیکو در سال ۲۰۱۹تیم فوتبال اتلتیکو مادرید توانست در آخرین بازی‌اش در سال ۲۰۱۹ رئال بتیس را شکست دهد و به جایگاه چهارم لالیگا صعود کند.

به گزارش ایسنا، اتلتیکو مادرید شنبه شب در هفته هجدهم لالیگا به مصاف رئال بتیس رفت و ۲ بر یک مهمانش را شکست داد.

قرمز و سفیدپوشان آغاز خوبی داشتند و در دقیقه ۷ توانستند دروازه میزبان را باز کنند اما آلوارو موراتا در موقعیت آفساید قرار داشت و گلش مردود اعلام شد. پس از این اتفاق بتیس تیم برتر میدان بود و فدال در دقیقه ۱۷ تیرک دروازه اتلتیکو را لرزاند و در گلزنی ناکام ماند. میزبان باز هم موقعیت گلزنی داشت اما از آن‌ها بهره‌ای نبرد. در دقیقه ۳۴ آلوارو موراتا با دروازه‌بان بتیس تک به تک شد. مهاجم اسپانیایی به سمت دروازه شوت کرد و توپ پس از برخورد به دستان یول روبلس به تیرک برخورد کرد. توپ برگشتی را نیز دروازه‌بان سبز و سفیدپوش مهار کرد. اتلتیکو دوباره تیم برتر میدان شد اما از موقعیت‌هایش استفاده نکرد. در نهایت نیمه نخست بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم آنخل کورئا به جای توماس لمار وارد زمین شد. او دقایقی بعد، از اشتباه مدافع بتیس بهره برد و توانست به سمت دروازه حرکت کند. بازیکن آرژانتینی با عبور از دروازه‌بان بتیس، گل نخست بازی را در دقیقه ۵۸ به ثمر رساند. میزبان به دنبال جبران بود و چندبار دروازه اتلتیکو را تهدید کرد. دوباره یکی از ضربه‌های این تیم به تیرک برخورد کرد. در ادامه روخی بلانکو گل دوم را به ثمر رساند. آلوارو موراتا با پاس کورئا به راحتی توانست دروازه بتیس را باز کند. میزبان با وجود این گل ناامید نشد و به حمله‌هایش ادامه داد. در نهایت در وقت‌های اضافه مارک بارترا اختلاف را به حداقل رساند. با این حال  بتیس فرصتی نداشت تا نتیجه را جبران کند.

اتلتیکو با پیروزی سال ۲۰۱۹ را به پایان رساند. تیم مادریدی ۳۲ امتیازی شد و به جایگاه چهارم جدول لالیگا صعود کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *