2
اکتبر

پایان هفته اول لیگ برتر وزنه برداری کشور در اهوازهفته اول لیگ برتر وزنه برداری کشور در رده های سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی باشگاه ملی حفاری برگزار شد.

به گزارش ایسنا، هفته نخست این رقابت ها از روز دوشنبه هفته جاری به مدت سه روز در رده های سنی جوانان و بزرگسالان در اهواز برگزار شد.

در پایان رده سنی جوانان، ملی حفاری با 777 امتیاز، عقاب نیروی هوایی با 743 امتیاز و نیروی زمینی ارتش با 702 امتیاز به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند و مناطق نفت جنوب با 691 امتیاز و مس رفسنجان با 621 امتیاز در مکان های چهارم و پنجم ایستادند.

همچنین در رده سنی بزرگسالان، بازار بزرگ ایران با 751 امتیاز، ملی حفاری اهواز با 747 امتیاز و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات با 736 امتیاز به ترتیب رده های اول تا سوم جدول رده بندی هفته نخست را به خود اختصاص دادند.

تیم های عقاب نیروی هوایی با 689 امتیاز، نیروی زمینی ارتش با 623 امتیاز و مناطق نفت خیز جنوب با 612 امتیاز به ترتیب در رده های بعدی جای گرفتند.

از بین وزنه برداران تیم ملی بزرگسالان نیز کیانوش رستمی که به دلیل اوت شدن در مسابقات قهرمانی جهانی رکوردی نداشت، برای تیم بازار بزرگ ایران به روی تخته رفت و با ثبت رکورد ۳۸۵ کیلوگرم عنوان اولی دسته 96 کیلوگرم را به دست آورد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *