2
ژانویه

پورغلامی: همکاری با جلالی لذت‌بخش است/ الویت ما،‌ ماندن در لیگ برتر استمربی تیم گل‌گهر سیرجان می‌گوید الویت تیمش ماندن در رقابت‌های لیگ برتر است و در الویت بعدی به رتبه‌های بالاتر فکر می‌کند.

فرهاد پورغلامی،‌ مربی تیم گل‌گهر سیرجان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای گل‌گهر و کسب اولین برد این تیم مقابل ماشین‌سازی اظهار کرد: ما یک برد شیرین مقابل ماشین‌سازی داشتیم و آن را تقدیم به هواداران سیرجان می‌کنم  که تحمل کردند و با حمایت‌شان ما را در این برد یاری کردند. امیدوارم حمایت‌های هواداران ادامه داشته باشد تا باعث دلگرمی بازیکنان و اعضای تیم بشود. خیلی دوست داریم که تعداد هواداران در استادیوم بیش‌تر بشود و امیدوارم که در ادامه راه خدا ما را شرمنده هواداران نکند.

او درباره کیفیت خوب تیم گل‌گهر و عدم نتیجه‌گیری این تیم که طلسم آن در بازی با ماشین‌سازی شکسته شد خاطرنشان کرد:‌ ما باید از چند هفته پیش یعنی در دیدار با شهرخودرو  و نفت مسجد سلیمان و … برنده می شدیم اما چنین اتفاقی نیفتاد و در نهایت در بازی آخر خود مقابل ماشین‌سازی توانستیم پیروز میدان باشیم و کام هواداران را شیرین کنیم. ما از امروز (چهارشنبه) تمرینات خود را آغاز می‌کنیم و همه تلاش خود را می‌کنیم که بتوانیم بهترین عملکرد را در نیم فصل دوم داشته باشیم و تیم را در لیگ نگه داریم.

پورغلامی درباره برنامه تیم گل‌گهر در تعطیلات لیگ گفت:‌ ما قرار بود که به کیش برویم اما متاسفانه زمین تمرین کیش زیر کشت است و نمی‌توانیم به آن‌جا برویم. به این خاطر تمرینات خود را در تهران پیگیری خواهیم کرد. چند بازی تدارکاتی در نظر داریم تا تیم را برای نیم‌فصل دوم که کار بسیار سختی داریم، آماده کنیم.

مربی گل‌گهر سیرجان درباره هدف این تیم سیرجانی در نیم‌فصل دوم گفت: الویت ما ماندن در لیگ برتر است و در وهله بعد به رتبه‌های بالاتر نیز فکر می‌کنیم. در نیم فصل دوم بازی‌ها بسیار سخت‌تر می‌شود. ما اگر بتوانیم چند بازیکن جدید خوب بگیریم در ادامه آن‌ها را با تیم هماهنگ کنیم، می‌توانیم در آینده نتایج بهتری را رقم بزنیم. در نیم‌فصل دوم گرفتن بازیکن بسیار سخت‌تر است  چون ما هم با بازیکن و هم با باشگاه بازیکن مورد نظر طرف هستیم.

وی ادامه داد:‌ من باید از بازیکنان تیمم تشکر کنم که تا این‌جای کار تمام تلاش خود را انجام دادند و امیدوارم که در نیم‌فصل دوم بتوانند این تلاش خود را ادامه دهند تا به موفقیت برسیم.

فرهاد پورغلامی درباره همکاری با مجید جلالی گفت: من از سال‌های خیلی دور مجید جلالی را می‌شناسم. موقعی که ما در ایتالیا بودیم و در مسابقات سیزم من شاگرد آقای جلالی بودم که قهرمان دوم جهان  شدیم. بعد از آن هم در تیم‌های تراکتور،‌ پیکان و سایپا با هم همکار بودیم و همکاری با آقای جلالی لذت‌بخش است و ما همدیگر را خوب درک می‌کنیم.

او درباره تیم ملی امید تاکید کرد: من برای حمید استیلی و کادر فنی  آرزوی موفقیت می‌کنم. تیم امید بازیکنان خوبی مثل مهدی قائدی و امید نورافکن که در لیگ برتر بازیکنان بسیار تاثیرگذاری هستند دارد و امیدوارم که تیم امید بتواند پس از مدت‌ها این طلسم را بشکند و بتواند راهی المپیک ۲۰۲۰ توکیو بشود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *