9
آگوست

پولادگر: تعطیلی تمرینات برای حفاظت از سلامت ورزشکاران استرییس فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم از این شرایط خاص عبور کنیم، ان‌شاءلله به روزهای عادی بازگردیم و مجددا تمرینات را آغاز کنیم. اگر تا به الان تمرینات ما شروع نشده است صرفا به خاطر حفظ سلامتی قهرمانان بوده است.

به گزارش ایسنا، سید محمد پولادگر در مراسم رونمایی از اپلیکیشن تخصصی تکواندو ضمن خیرمقدم به حاضرین در این مراسم  و عرض تبریک دهه ولایت، عید سعید غدیر خم و روز خبرنگار گفت: صحبت‌هایم را آغاز می‌کنم با نام و یاد شهید وحید زمانی نیا شهید شاخص ورزش کشور که افتخاری است بر پیشانی جامعه تکواندو کشور به عنوان یکی از همرزمان شهید بزگوار سردار قاسم سلیمانی که در رکاب ایشان به شهادت رسید.

او افزود: فدراسیون تکواندو در دوران کرونا و با محدودیت‌ها و شرایط خاصی که به ویژه بر ورزش کشور ایجاد شده بود تمام تلاش خود را انجام داد تا تمام فعالیت‌های خود را انجام بدهد. سه دوره آزمون غیرحضوری را با حضور ۲۵ هزار و ۷۸ نفر برگزار کردیم و این استقبال قابل توجه برای ما غیرمنتظره بود. همچنین دوره‌های دانش‌افزایی را که هر ساله در سه ماهه اول سال برای مربیان برگزار می‌کنیم، امسال هم این توفیق را داشتیم که ۶۴ دوره دانش افزایی را به صورت غیرحضوری با شرکت ۵۲۹۴ مربی برگزار کنیم. دوره‌های هماهنگی داوران ۷۲ دوره در دو بخش کیوروگی و پومسه به صورت غیرحضوری و با  ۴۳۴۰ داور از سراسر کشور پیگیری شد.

رییس فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: مسابقات غیرحضوری پومسه را تحت عنوان “جام بزرگ مهربانی” برگزار کردیم که از استقبال بسیار خوبی برخوردار بود و عواید حاصله از آن برای پویش کمک‌های مومنانه صرف شد. مسابقات غیرحضوری قرآنی “جام رمضان” نیز با حضور ۱۵۰ شرکت کننده برگزار شد.

وی تصریح کرد: ستاد رزمایش همدلی در فدراسیون تحت عنوان پویش دست‌های خدایی از ابتدای اردیبهشت ماه کار خود را آغاز کرد و ۲۰ استان فعال از ۳۱ کشور در این رزمایش شرکت کردند که بالغ بر ۳۵۰ میلیون در قالب ۱۵۰۰ بسته‌ معیشتی کمک جمع‌آوری و تقدیم برادران آسیب دیده تکواندو در سراسر کشور شد. برای برگزاری همایش تخصصی و علمی بین‌اللمللی تکواندو به صورت آنلاین برنامه‌ریزی داریم تا در روز جهانی تکواندو آن همایش را برگزار خواهیم کرد.

رییس فدراسیون تکواندو خاطر نشان کرد: این اپلیکیشن در راستای وظیفه ما و ارائه خدمات سریع‌تر، راحت‌تر و گسترده‌تر و ارتقاء خدمات به جامعه تکواندو طراحی شده است. قطعا در ابتدا نواقصی وجود دارد اما درخواست داریم از همه عزیزان ما را برای تکمیل آن کمک کنند. تلاش ما این بود این اپلیکیشن تمام نیازهای خانواده تکواندو را در زمینه‌های آموزش، اخبار، اطلاعات و … برطرف کند و یک قدم رو به جلو برداریم. ویروس کرونا در حال حاضر جزو خانواده ما شده است، باید با آن زندگی کنیم و می‌بایست خود را آماده کنیم با این شرایط خاص و ویژه به فعالیت‌های خود در همه حوزه‌ها ادامه بدهیم. باید تلاش کنیم از این شرایط خاص عبور کنیم، انشالله به روزهای عادی بازگردیم و مجددا تمرینات را آغاز کنیم. اگر تا به الان تمرینات ما شروع نشده است صرفا به خاطر حفظ سلامتی قهرمانان بوده است. قطعا اگر شرایط مهیا شود به زودی اردوها را شروع  می‌کنیم، چون تقریبا برگزاری المپیک قطعی شده است و ما با رعایت پروتکل‌ها تمرینات خود را آغاز خواهیم کرد.

پولادگر عنوان کرد: امروز با راه اندازی اپلیکیشن، یک چالش فنی را برای قهرمانان شروع خواهیم کرد و امیدوارم اهالی تکواندو در آن شرکت کنند و قطعا این چالش یک ایجاد انگیزه، تلاش و فعالیت بیش‌تر است.

رییس فدراسیون تکواندو در پایان گفت: از سال گذشته بیمه مسوولیت مدنی مربیان اجباری شده است و این به خاطر حفظ منافع مربیان حرفه‌ای و حمایت از آنها بوده است. در سال جاری هم این بیمه ادامه دارد اما با شرایط خاص و هیچ هزینه‌ای افزایش پیدا نکرده است. در استفاده از این  بیمه هیچ اجباری نیست اما این بیمه شرایطی را ایجاد کرده و مربیان می‌توانند سه ماه بیمه خود را تعلیق و اقساط پرداخت کنند. هفته گذشته در راستای حمایت از مربیان عزیز یک امتیاز دیگر این شرکت در نظر گرفت و بیمه سال گذشته با شرایط قبلی برای دو سال تمدید و قابل استفاده شد که این خدمتی به مربیان فعال تکواندو است.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *